Valorant haksız HWID ban

kadir123123

Decapat
Öncelikle iyi günler dilerim. Bundan 2 ay 20 gün önce Valorant'tan HWID ban yedim. Şu zamana kadar bir kere bile hile yüklemeyi düşünmedim. Oyunda Plat'ım. Bir gün her zamanki gibi MM girdik arkadaşlar ile. Arkada VoiceMeeter Banana açık çünkü ben Gamepower Ranger kullanıyorum. Kendi ses kartı olduğu içi arkadaki sesleri kapatamıyorum.

Neyse. Bu uygulama ile sadece benim sesimi alıyor, dış sesleri kapatıyor. Her neyse. Maça girdik. 10. elde karşıda bir hile olduğunu gördük. WH, herkesi sisten vuruyor. Raporladık. Maç sonrasında bana bir mesaj geldi "Raporladığınız oyuncu sunucularımızdan kalıcı olarak uzaklaştırılmıştır, teşekkür ederiz yardımınızdan dolayı" falan falan.

Sonra bir daha MM girmeye çalıştık, eşleştirme başarısız diyor. PC'leri resetledik hepimiz. Bir baktım; işte hesabın yasaklı, üçüncü parti yazılım kullandığı için kalıcı olarak askıya alındığı yazıyordu. Ben de ticket attım. "Bakın, bende bu maçın videosu var. Banı yediğimi fark edince videoyu kapatmadan görev yöneticisini açıp arka planda hiçbir şeyin açık olmadığını belirttim videoda." diye bir ticket attım ve benden bunları istediler.

****************************adlı mailine bağlı hesaplarda bir disiplin işlemi yok.

Sana yardımcı olabilmem için öncelikle disiplin işlemiyle karşılaştığın hesabınla ilgili aşağıdaki bilgileri benimle paylaşabilir misin?

Kullanıcı Adı:
(Varsa) Riot ID: #
E-posta Adresi:
Hesabının Aktif Olduğu Sunucu:

Bu bilgileri olabildiğince doğru ve eksiksiz bir şekilde göndermen durumunda sana konu hakkında daha detaylı bilgi verebileceğim. Anlayışın için teşekkür ederim.

Cevabını bekliyorum!
Vale La Pena
Riot Games Oyuncu Destek

Ben de gönderdim istenileni, ticket'ı kapattılar. Resmen boş yere ban yedim. Üzerine bir de ban yemeden yarım saat önce 300 TL atmıştım hesaba. Yazıklar olsun. Banım kalkıyor ayın 4'ünde. Eğer hesabıma giremez isem dava açmayı düşünüyorum. Benim elimde kanıt var, onların var mı göreceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle iyi günler dilerim. Bundan 2 ay 20 gün önce Valorant'tan HWID ban yedim. Şu zamana kadar bir kere bile hile yüklemeyi düşünmedim. Oyunda Plat'ım. Bir gün her zamanki gibi MM girdik arkadaşlar ile. Arkada VoiceMeeter Banana açık, çünkü ben Gamepower Ranger kullanıyorum. Kendi ses kartı olduğu içi arkadaki sesleri kapatamıyorum.

Neyse. Bu uygulama ile sadece benim sesimi alıyor, dış sesleri kapatıyor. Her neyse. Maça girdik. 10. elde karşıda bir hile olduğunu gördük. WH, herkesi sisten vuruyor. Reportladık. Maç sonrasında bana bir mesaj geldi "Raporladığınız oyuncu sunucularımızdan kalıcı olarak uzaklaştırılmıştır, teşekkür ederiz yardımınızdan dolayı" falan falan.

Sonra bir daha MM girmeye çalıştık, eşleştirme başarısız diyor. PC resetledik hepimiz. Bir baktım; işte hesabın yasaklı, üçüncü parti yazılım kullandığı için kalıcı olarak askıya alındığı yazıyordu. Ben de ticket attım. Bakın bende bu maçın videosu var, banı yediğimi fark edince videoyu kapatmadan görev yöneticisini açıp arka planda hiçbir şeyin açık olmadığını belirttim videoda. Diye bir ticket attım ve benden bunları istediler.

Ben de gönderdim istenileni, ticketi kapattılar. Resmen boş yere ban yedim. Üzerine bir de ban yemeden yarım saat önce 300 TL atmıştım hesaba. Yazıklar olsun. Banım kalkıyor ayın 4'ünde. Eğer hesabıma giremez isem dava açmayı düşünüyorum. Benim elimde kanıt var, onların var mı göreceğiz.
Hocam ben mi yanlış anladım bilmiyorum ama attıkları ticket da disiplin işlemi yok diyor. Yani bu hesabınızda bir yasaklama olmadığını belirtmiyor mu?

Öncelikle iyi günler dilerim. Bundan 2 ay 20 gün önce Valorant'tan HWID ban yedim. Şu zamana kadar bir kere bile hile yüklemeyi düşünmedim. Oyunda Plat'ım. Bir gün her zamanki gibi mm girdik arkadaşlar ile. Arkada VoiceMeeter banana açık, çünkü ben Gamepower Ranger kullanıyorum. Kendi ses kartı olduğu içi arkadaki sesleri kapatamıyorum.

Neyse. Bu uygulama ile sadece benim sesimi alıyor, dış sesleri kapatıyor. Her neyse. Maça girdik. 10. elde karşıda bir hile olduğunu gördük. Wh, herkesi sisten vuruyor. Reportladık. Maç sonrasında bana bir mesaj geldi "raporladığınız oyuncu sunucularımızdan kalıcı olarak uzaklaştırılmıştır, teşekkür ederiz yardımınızdan dolayı" falan falan.

Sonra bir daha mm girmeye çalıştık, eşleştirme başarısız diyor. PC resetledik hepimiz. Bir baktım; işte hesabın yasaklı, üçüncü parti yazılım kullandığı için kalıcı olarak askıya alındığı yazıyordu. Ben de ticket attım. Bakın bende bu maçın videosu var, banı yediğimi fark edince videoyu kapatmadan görev yöneticisini açıp arka planda hiçbir şeyin açık olmadığını belirttim videoda. Diye bir ticket attım ve benden bunları istediler.

ben de gönderdim istenileni, ticketi kapattılar. Resmen boş yere ban yedim. Üzerine bir de ban yemeden yarım saat önce 300 TL atmıştım hesaba. Yazıklar olsun. Banım kalkıyor ayın 4'ünde. Eğer hesabıma giremez isem dava açmayı düşünüyorum. Benim elimde kanıt var, onların var mı göreceğiz.

Bende ses değiştirme programından yedim komple format attım 10 gün sonra açılacak göreceğiz.

Cheat Engine'den hatta Torrent oyundan bile ban yiyen var hocam crack yazılım kullanmayınız. Oyunun CP uygulaması yeni olduğu için böyle sorunlar olabilir.

Cheat Engine'den hatta Torrent oyundan bile ban yiyen var hocam crack yazılım kullanmayınız. Oyunun cp uygulaması yeni olduğu için böyle sorunlar olabilir.

Öncelikle, crack kullanmadım, kullanmam da. Valorant desteğe bulduğunuz 3. parti yazılımın ne olduğunu soruyorum, cevap vermiyorlar. Bakın ban benim için önemli değil. Önemli olan hesabım. Hesap ban yediyse 1000TL çöp olacak ve bunun olmasını istemem. Aramızda banı açıldıktan sonra hesabına girebilen varsa benim ile paylaşsın, içim rahatlasın. Gerçekten bu kadar stres ve üzüntü yaşamadım hayatımda.

Öncelikle iyi günler dilerim. Bundan 2 ay 20 gün önce Valorant'tan HWID ban yedim. Şu zamana kadar bir kere bile hile yüklemeyi düşünmedim. Oyunda Plat'ım. Bir gün her zamanki gibi mm girdik arkadaşlar ile. Arkada VoiceMeeter banana açık, çünkü ben Gamepower Ranger kullanıyorum. Kendi ses kartı olduğu içi arkadaki sesleri kapatamıyorum.

Neyse. Bu uygulama ile sadece benim sesimi alıyor, dış sesleri kapatıyor. Her neyse. Maça girdik. 10. elde karşıda bir hile olduğunu gördük. Wh, herkesi sisten vuruyor. Reportladık. Maç sonrasında bana bir mesaj geldi "raporladığınız oyuncu sunucularımızdan kalıcı olarak uzaklaştırılmıştır, teşekkür ederiz yardımınızdan dolayı" falan falan.

Sonra bir daha mm girmeye çalıştık, eşleştirme başarısız diyor. PC resetledik hepimiz. Bir baktım; işte hesabın yasaklı, üçüncü parti yazılım kullandığı için kalıcı olarak askıya alındığı yazıyordu. Ben de ticket attım. Bakın bende bu maçın videosu var, banı yediğimi fark edince videoyu kapatmadan görev yöneticisini açıp arka planda hiçbir şeyin açık olmadığını belirttim videoda. Diye bir ticket attım ve benden bunları istediler.

ben de gönderdim istenileni, ticketi kapattılar. Resmen boş yere ban yedim. Üzerine bir de ban yemeden yarım saat önce 300 TL atmıştım hesaba. Yazıklar olsun. Banım kalkıyor ayın 4'ünde. Eğer hesabıma giremez isem dava açmayı düşünüyorum. Benim elimde kanıt var, onların var mı göreceğiz.

Hesap 1K, bu yüzden çok fazla strese ve üzüntü duyuyorum. Geceleri gözüme uyku girmiyor. Bir oyun için bu kadar üzüleceğimi tahmin edemezdim. Aramızda banı açıldıktan sonra hesabını kullanabilen varsa lütfen yazsın bana, lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle, crack kullanmadım, kullanmam da. Valorant desteğe bulduğunuz 3. parti yazılımın ne olduğunu soruyorum, cevap vermiyorlar. Bakın ban benim için önemli değil. Önemli olan hesabım. Hesap ban yediyse 1000TL çöp olacak ve bunun olmasını istemem. Aramızda banı açıldıktan sonra hesabına girebilen varsa benim ile paylaşsın, içim rahatlasın. Gerçekten bu kadar stres ve üzüntü yaşamadım hayatımda.

Hesap 1K, bu yüzden çok fazla strese ve üzüntü duyuyorum. Geceleri gözüme uyku girmiyor. Bir oyun için bu kadar üzüleceğimi tahmin edemezdim. Aramızda banı açıldıktan sonra hesabını kullanabilen varsa lütfen yazsın bana, lütfen.
Hesabınız sınırsız yememiş sanırsam 3 ay yemiş ayın 4'ünde oyuna girersiniz bizim yapabileceğimiz bir durum yok haksız ban yeseniz yemeseniz bile.

Hesabınız sınırsız yememiş sanırsam 3 ay yemiş ayın 4'ünde oyuna girersiniz bizim yapabileceğimiz bir durum yok haksız ban yeseniz yemeseniz bile.

Hayır hocam hesap sınırsız yemiş, HWID ban 3 ay sonra kalkıyor sanırım.

Benim hocam kadir123123. daha yeni girdiğim için buradan da ban yedim. Öncelikle crack kullanmadım kullanmamda. Valorant desteğe bulduğunuz 3. parti yazılımın ne olduğunu soruyorum, cevap vermiyorlar. Bakın ban benim için önemli değil. Önemli olan hesabım. Hesap ban yediyse 1000TL çöp olacak, ve bunun olmasını istemem. Aramızda banı açıldıktan sonra hesabına girebilen varsa benim ile paylaşsın içim rahatlasın. Gerçekten bu kadar stres ve üzüntü yaşamadım hayatımda.

Ben yazının sahibiyim buradan da ban yedim öncelikle hesap 1K bu yüzden çok fazla strese ve üzüntü duyuyorum geceleri gözüme uyku girmiyor bir oyun için bu kadar üzüleceğimi tahmin edemezdim aramızda banı açıldıktan sonra hesabını kullanabilen varsa lütfen yazsın bana lütfen.

Bu tarz yeni CP(Cheat Protect) uygulaması olan oyunlara erken aşamada para yatırmayı tavsiye etmem çünkü geliştirilmesi gerekiyor bir hata olsa 3-5 kişiye otomatik ban atsa firmanın umurunda olmaz artık oyun sektöründe acıma yok destek ekibi bile bot muhtemelen yabancı destek sayfası bot yerine gerçek destek ekibi kullanıyordur.

Hesabınız sınırsız yememiş sanırsam 3 ay yemiş ayın 4'ünde oyuna girersiniz bizim yapabileceğimiz bir durum yok haksız ban yeseniz yemesen.

Bakın tamam yapılmıştır bir hata ban atmışlardır (donanım) bir derdim yok onun ile hesabım eğer ban yediyse gerçekten bu beni üzer 1K hesap arkadaşlar kolay değil bu kadar basit olamaz hesabımın gitmesi.
Hayır hocam hesap sınırsız yemiş, HWID ban 3 ay sonra kalkıyor sanırım.

Bu tarz yeni cp(cheat protect) uygulaması olan oyunlara erken aşamada para yatırmayı tavsiye etmem çünkü geliştirilmesi gerekiyor bir hata olsa 3-5 kişiye otomatik ban atsa firmanın umurunda olmaz artık oyun sektöründe acıma yok destek ekibi bile bot muhtemelen yabancı destek sayfası bot yerine gerçek destek ekibi kullanıyordur.

Peki ya eğer ticket attığımda haklı olduğum ortaya çıkar ise banı kaldırırlar mı çünkü hesabınız kalıcı olarak askıya alındı diyor askıdan kaldırma gibi bir durumları olabilir mi?
Hocam yakında açılacak zaten. Giremezseniz desteğe başvurursunuz zaten.

Hocam bende sıkıntı yok ayın 4 kadar beklerim benim derdim hesabımın askıdan kaldırılmaması bence genel AF çıkarmalılar ya da gerçekten haklı olanların hesaplarını vermeliler benim sizden duymak istediğim hesabının banı olmadığını donanım banın kalktığında aynı hesabına girebilirsin demeniz görünüşe göre bu pek mümkün gözükmüyor.

Açıkçası arkadaşlar yasaklar bitiyor buraya gitmeyi düşünmüyor değilim
Riot Games eğlence hizmetleri LTD. Şti.
Kozyatağı-nıda kule.
Değirmen sok. NO:18/K12
ATAŞEHİR/İSTANBUL
Burada sanırım Valorant'ın TR server i ya da şirketi var burada görüşme yapacağım gibi gözüküyor ben 1K hesabı yedirtmem hile bulurlar ise eyvallah bir şey demem ama yok abi kullanmıyorum hile yoksa niye kendi yerlerine gideyim.
Yani gidip wtcN Kemal tolunay reis ban yemiyor ben yiyorum onlarda aynı programı kullanıyor abi onlara niye ban atmıyorsunuz delireceğim şimdi yav.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı