Valorant her güncellemede indirmenin 0.1 KB olup yeniden başlaması

CahilSavar

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Valorant güncellemelerinden o kadar sıkıntı çekiyorum ki... Oyunu güncellemeye çalışıyorum 0.1 KB oluyor, Görev Yöneticisi'nden düzeltiyorum bu sefer tam yüzde yüz olacakken kapanıp en baştan başlıyor. Her güncellemede oyunu silip başta yüklüyorum. Yok mudur bir çaresi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece Riot Client açık kalsın pencere olarak ben öyle yapınca sıkıntı olmuyor.

Valorant güncellemelerinden o kadar sıkıntı çekiyorum ki... Oyunu güncellemeye çalışıyorum 0.1 KB oluyor, Görev Yöneticisi'nden düzeltiyorum bu sefer tam yüzde yüz olacakken kapanıp en baştan başlıyor. Her güncellemede oyunu silip başta yüklüyorum. Yok mudur bir çaresi?
Bende de oluyor 10 dakikada yüklenecek güncelleme 1 saate kadar uzuyor. 0.1 KB ye düşüyor aniden ben ticket atmıştım. Oyunu silip yüklememi önerdiler. Bu riot games'in hatası olduğunu düşünüyorum. Oyuna müdahele etmeden güncelleyin silip yüklemeyin.

Deneyeceğim de hocam öyle de çok uzun sürüyor. Tek çare bu gibi. Saki oyun güncelleme yapmamı istemiyor gibi...

Aslında uzun sürmüyor. Başka hiçbir şey açık olmadığından dolayı daha kısa sürer. Telefon varsa onunla ilgilenebilirsiniz güncelleme yüklenene kadar.

Geri
Yukarı