Valorant hesabı 2FA olmasına rağmen çalındı

dfg

Decapat
Daha fazla  
Valorant hesabımda çift aşamalı doğrulama vardı ve hesabımı hiçbir yere girmedim. 8 Haziran sabahı oyuna girmeye çalıştığımda şifre ve kullanıcı adı değiştirilmişti. Gün boyu onunla uğraşıp hesabı aldım. Fakat çoktan hileden ban yemiş. Ne yapabilirim?

Cookıenın çalınmış olabilir mi?
Bir de seni başka bir sosyal medya uygulamasında görmüş olabilir miyim?
Böyle bir konu açılmıştı.

Valorant hesabımda çift aşamalı doğrulama vardı ve hesabımı hiçbir yere girmedim. 8 Haziran sabahı oyuna girmeye çalıştığımda şifre ve kullanıcı adı değiştirilmişti. Gün boyu onunla uğraşıp hesabı aldım. Fakat çoktan hileden ban yemiş. Ne yapabilirim?

Bir çılgınlık yapıp Valorant'ın sitesinden talep oluşturabilirsiniz 😲😲😲

Bir çılgınlık yapıp Valorant'ın sitesinden talep oluşturabilirsiniz 😲😲😲

Einstein seni. Yaptım zaten fakat acacaklarını dusunmuyorum o yuzden sordum.

Cookıenın çalınmış olabilir mi?
Bir de seni başka bir sosyal medya uygulamasında görmüş olabilir miyim?
Böyle bir konu açılmıştı.

O ne anlama geliyor tam olarak anlamadım. İlk kez böyle bir konu açtım.

Hesabın çalındığını kanıtlarsan açılır banın, fakat Riot'u kandırmaya çalışıyorsan geçmiş olsun.
Hesapta hem benim hem de kuzenimin emeği çok. Ve çok fazla para yatırdık. Belirttiğim gibi sabah girmeye çalıştığımda şifre ve oyun içi kullanıcı adım değiştirilmişti.

Giriş kartın olarak düşünebilirsin.
Pek sanmıyorum. Diğer arkadaşın dediği gibi mailim çalınmış olabilir mi acaba?

Hesapta hem benim hem de kuzenimin emeği çok. Ve çok fazla para yatırdık. Belirttiğim gibi sabah girmeye çalıştığımda şifre ve oyun içi kullanıcı adım değiştirilmişti.
O zaman geçmiş olsun hocam, en başta hesap paylaşımı yaparak kural ihlali yapmışsın zaten. Bilet gönderip hesabını kurtarmak istediğin zaman hesap paylaşımı yapıldığını anlayacaklar ve yardımcı olmayacaklar.

Geri
Yukarı