Valorant hesabı 450 TL eder mi?

• Konuyu başlatan Rix
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 54
  • Görüntüleme 4B
Sırf kendileri daha ucuza almak için ucuz yazıyorlar. @Rix
Herkesi kendiniz gibi düşünüp insanların günahını almayınız. Arkadaş aldığı fiyata satmaktan bahsetmiş. Adam aynı fiyata onu alana kadar kendi istediğini dizer. Alıcı bulması için daha uyguna satması gerekiyor. Ben zaten almayacağım. Bundan emin olabilirsiniz.

Herkesi kendiniz gibi düşünüp insanların günahını almayınız. Arkadaş aldığı fiyata satmaktan bahsetmiş. Adam aynı fiyata onu alana kadar kendi istediğini dizer. Alıcı bulması için daha uyguna satması gerekiyor. Ben zaten almayacağım. Bundan emin olabilirsiniz.
300’e satıyorum. Ayrıca aldığım fiyat 669 TL olduğunu söylemiştim. 450 TL’ye 669 TL’lik hesap dizebilirseniz helal olsun.

Konu sahibi gerekli açıklamayı yapmış.

300’e satıyorum. Ayrıca aldığım fiyat 669 TL olduğunu söylemiştim. 450 TL’ye 669 TL’lik hesap dizebilirseniz helal olsun.
Dostum konunun başındaki mesajlarını da okumuştum. Hatırladığım kadarıyla aldığın fiyata satma gibi bir fikrin vardı. Ve insanlar şu an senin sattığını söylediğin fiyatı söylediğinde itiraz ettiğini hatırlıyorum. Hatta hemen bulayım.
1621836465305.png

Konu sahibi gerekli açıklamayı yapmış.
Konu sahibinde cevap verdim.

Geri
Yukarı