Valorant hesabı askıya alındı

erenghlt

Femtopat
Daha fazla  
2 gün önce İtemsatış'tan Valorant hesabı aldım. Adamın hesabı onaylıydı. Tel no verdi, Discord verdi vs. ilk maili almadım, veremem ana mailim dedi. Aptal gibi güvendim neyse işte adam telefon verince kiralık değil değil mi dedim, SS attı kişisel konuşmalarını falan kendi telim dedi. 10 kişi de almıştı. Değerlendirmede herkese sordum güvenlir mi diye. Aldım, oynadım, 2 el sonra çıktım. Akşam bir daha girdim hesap adkıya alınmıştı, kitlenmişti. Birkaç kişi sonraki gün yazdı hesap kilitlendi vs diye adamın. İtemsatış'ı ban yedi. Kalıcı tel nosunu arıyorum, kullanılmıyor diyor. DC engellemiş, şimdi ticket attım farklı IP'lerden girişte kilitliyolarmış sanırım. Ben de aldığımda 3 tane 175 VP yatırdım. İlk bilgileri istiyorlarmış sanırım bu e-pinleri versem açarlar mı? Arkasından soğuk su mu içeyim? Bir de İtemsatış haklı buldu, dava aç diyor. Nasıl açayım? 14 yaşındayım. Adam 4bin TL vurdu rahat bariz bir ucuzlukta yoktu, her şey bir anda oldu. Gerçekten acı bir deneyim oldu, Valorant'ı bırakacağım olmazsa inşallah aldığım VPler işe yarar. İlk mail şart mı bilmiyorum. İnşallah diyeceğiniz güzel bir şey vardır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Riot Games tarafından hesabın el değiştirdiği tespit edilmiş ve ondan dolayı yasaklanmıştır muhtemelen hesap. Üyelik şartlarında hesap satışının yasak olduğu açık bir şekilde belirtilmekte, destek yardım etmez. Sadece aldığınız site üzerinden verdiğiniz parayı belki kurtarabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı