Valorant hesabı çalındı

doctorstrong

Femtopat
Daha fazla  
GTA oynarken telefonuma bir Gmail geldi, o Gmail'de hesabınızın e postası değiştirildi yazıyordu. Sonra oyuna girip baktım ki hesaba giriş menüsü vardı, giriş yapmaya çalıştım ama hiçbir şekilde olmadı. Bana bir tavsiye verin o kadar kasmıştım o hesaba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ticket at genelde 24 saat içerisinde sana dönüyorlar. Olayı detaylı anlat. Sana bir sürü soru içeren bir mail atıyorlar . Hesabı hangi tarihte açtın , kullandığın ilk nick veya diğer kullandığın nickler. ilk eklediğin arkadaşının adı , ilk açtığın ajan , ilk aldığın skin vs.vs. bunları cevaplayabilirsen yardımcı oluyorlar. Ayrıca mailde hesapla ilgili ipucu verebileceğin her şeyi de sonuna eklemeni tavsiye ederim . Cevaplar yeterli bulunursa hesabını alabilirsin.
İlk açtığın tarihe mail geçmişinden ulaşabiliyorsun

tamamdır yapacağım

RAT yemiş olabilirsiniz son zamanlarda indirdiğiniz exe dosyası vs oldu mu?
rat nedir tam olarak

Ticket at genelde 24 saat içerisinde sana dönüyorlar. Olayı detaylı anlat. Sana bir sürü soru içeren bir mail atıyorlar . Hesabı hangi tarihte açtın , kullandığın ilk nick veya diğer kullandığın nickler. ilk eklediğin arkadaşının adı , ilk açtığın ajan , ilk aldığın skin vs.vs. bunları cevaplayabilirsen yardımcı oluyorlar. Ayrıca mailde hesapla ilgili ipucu verebileceğin her şeyi de sonuna eklemeni tavsiye ederim . Cevaplar yeterli bulunursa hesabını alabilirsin.
İlk açtığın tarihe mail geçmişinden ulaşabiliyorsun
yapacağım sağolun

Bana kalırsa önce mail güvenliğini sağlamalısın tekrar alabilir hesabı mailin şifresini değiştirip 2FA ekledikten sonra ticket açıp hesapla alakalı olan bilgileri cevaplayarak geri alabilirsin ilk maili gerek tabii.

Geri
Yukarı