Valorant hesabı çalındı

jzow

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşımdan Valorant hesabı aldım. Kendisi 2021 yılında Valorant e-Sports turnuvalarına katıldı. Valorant hesabının ilk maili kendisinde. Hesabı aldıgımda maili değiştim ve her şeyi kendi üstüme aldım. Mail hesabıma ilk olarak şifre değişme maili geldi. Hızlıca hesabın mailini 1 kere daha değiştim. Sonra da hesaba kod geldi ve hesap çalınmış. Hesabımı çalan kişi telefonuma gelen mail kodunu kullanarak girdi. Ne yapabilirim? Arkadaşımın mailde katıldığı turnuvaların mailleri var. Prac mailleri de var. VP dekonları da var. Kendisi geri almadı hesabı bundan eminim.

Arkadaşımdan Valorant hesabı aldım. Kendisi 2021 yılında Valorant e-Sports turnuvalarına katıldı. Valorant hesabının ilk maili kendisinde. Hesabı aldıgımda maili değiştim ve her şeyi kendi üstüme aldım. Mail hesabıma ilk olarak şifre değişme maili geldi. Hızlıca hesabın mailini 1 kere daha değiştim. Sonra da hesaba kod geldi ve hesap çalınmış. Hesabımı çalan kişi telefonuma gelen mail kodunu kullanarak girdi. Ne yapabilirim? Arkadaşımın mailde katıldığı turnuvaların mailleri var. Prac mailleri de var. VP dekonları da var. Kendisi geri almadı hesabı bundan eminim.

Ticketle geri almıştır.

O hesabı arkadaşın alabilir ancak. İlk mail kendisinde. Eğer arkadaşın bu hesaba herhangi bir para yatırmış ise, kredi kartı şifresini de biliyor ise çok rahat bir şekilde hesabı geri alır.

Bence arkadaşının hesabı geri almadığına okadar emin olma. Daha önceki hesaplarında da herhangi bir çalınma durumu olmadıysa arkadaşın bal gibi hesabım çalındı diye ticket açıp geri almış hesabını.

Almadığından eminim çünkü benim değiştiğim maile giriş kodu geldi ve ondan sonra hesabın direkt herşeyi değişti. Ayrıca kendisi bana attıgı ticketin fotoğrafını attı

Almadığından eminim çünkü benim değiştiğim maile giriş kodu geldi ve ondan sonra hesabın direkt herşeyi değişti. Ayrıca kendisi bana attıgı ticketin fotoğrafını attı
Dostum bilgisayarında veya telefonunda yüklü olan hiçbir uygulaman çalınmadıysa ve sadece valorant hesabın çalındıysa arkadaşın seni kekliyor. Maile gelen koda erişicek olan adam sadece valorant hesabını çalmakla bırakmaz donuna kadar alır. O yüzden diyoruz arkadaşına o kadar güvenme kekliyor seni kardeşim.

Tamam da benim mailime giriş kodu geldi. Hesabı aldıgım arkadaşım mailimi bilmiyor. Hesabı çalan kişi mailime de erişmiş ve girmiş belli ki

Tamam da benim mailime giriş kodu geldi. Hesabı aldıgım arkadaşım mailimi bilmiyor. Hesabı çalan kişi mailime de erişmiş ve girmiş belli ki
Dostum mailine kod gelmesine gerek yok hesabım çalındı diye ticket atıp hesabın ilk mail adresine ve herhangi bir oyun içi harcama yapılan kredi kartının bilgilerini hatırlıyorsa geri alabilir.

Şuan kendisinde o bilgiler var ticket attı kredi kartı bilgileri vp dekontları ve turnuva maillerini
Eğer arkadaşın almadıysa hesabı söyle ticket açsın hesabım çalındı diye geri alın hesabı o bilgiler ile.

daha sonra sen bi PC'ne format at ne olur ne olmaz virüs riskine karşı o şekilde tekrar al hesabı üzerine.

Geri
Yukarı