Çözüldü Valorant hesabı nasıl güncellenir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BenNoobum

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Yan hesabımın çalınması ve pes etmem üzere ana hesabıma geçeceğim ama kaç aydır girmediğim için "Kullanıcı adın veya şifren yanlış olabilir ya da birkaç aydır oynamıyorsan hesabını bir Riot hesabı'na güncellemen gerekebilir. Daha ayrıntılı bilgi için giriş yapamıyorum. Bağlantısına göz at." diyor ve e postası nedir ne değildir bilmiyorum. Ne yapacağım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Riot Games hesap ayarlarından güncellemen gerek. Riot Games hesabına giriş yap. Hesabım kısmına gel, orada güncelle kısmı var.
Riot Games hesap ayarlarından güncellemen gerek. Riot Games hesabına giriş yap. Hesabım kısmına gel, orada güncelle kısmı var.

Hayır hocam onu demiyorum hesabıma giriş yapacağım bu çıkıyor bağlantıya gidince ne yapacağım?

Screenshot_1.png

Çözdüm hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır hocam onu demiyorum hesabıma giriş yapacağım bu çıkıyor bağlantıya gidince ne yapacağım.

Eki Görüntüle 1372573
E usta Türkçe yok mu? Bağlantıyı açınca ne yazıyor? Bana da böyle bir uyarı gelmişti. Sonra bağlantıya tıkladım baktım. Şunu yapmam gerekti:

Hocam ben ne yapacağımızı anlamadım detaylı açıklar mısınız?
hesabı güncelle dedikten sonra yeni hesap mı oluşturacaz?

Son düzenleme:
Arkadaşlar şu an aynı olay bende var ama hesaba giriş yapamiyorum. 1 hafta öncesinde girebiliyordum hesaba.
Çözebildin mi ?

Hocam ben ne yapacağımızı anlamadım detaylı açıklar mısınız?
hesabı güncelle dedikten sonra yeni hesap mı oluşturacaz?
Çözebildin mi?

Aynı sorun bende var 4 aydır hesaba giremiyorum

Geri
Yukarı