Valorant hesabım çalındı

Benimde 12 Ocakta hesabım çalındı ve bu sorular vardı tickette ve ben bildiklerimi veya bilmediklerimi yazdım sizce kurtarırmıyım
Hesabı ne zaman Oluşturdun tarih -- Biliyorum yazdım
Oyundaki ismin ve etiket-- Biliyorum yazdım
Hesabı Oluştururken kullandıgın e posta ve erişim varmı--- biliyorum ve erişimim var yazdım
Doğum tarihi-- hatırlamıyorum sanırım salladım
İlk açtıgın karakter-- biliyorum yazdım
VP gibi alışverişler yaptınmı-- epin ile yaptım

hatırladıgım kadarıyla bu kadar soru vardı ve hepsine cevap yazdım sadece doğum tarihini unutmuşum sizce hesabımı kurtarır mıyım toplam 7500vp harcadım hesaba delipop bıç fln vardı

İlk mail adresini biliyorsanız, erişiminiz olmasa bile alabilirsiniz. Riot desteğe ticket atın ve mail adresinize dönüş yapmalarını bekleyin. Sordukları soruları doğru bir şekilde cevaplarsanız size şifre sıfırlama linki gödereceklerdir.

Kanka adam kendi epostasını bağladıysa tekrar şifresini sıfırlayabilir mi?

Kanka adam kendi epostasını bağladıysa tekrar şifresini sıfırlayabilir mi?
Nasıl yani? Eğer aracı kendi e-postasını bağladıysa hesabın ilk sahibi Riot Destek'e mail atarak geri alabilir. Sordukları sorular var, "ilk mail adresini hatırlıyor musun, hesabındaki kostümleri hatırlıyor musun, harcama yaptın mı?" gibi. Soruları dürüst ve doğru bir şekilde yanıtlarsan sana şifre sıfırlama linki gönderiyorlar.

İlk mail adresinizin şifresini bilmenize gerek yok, Riot Games soruyor zaten ilk mail adresinize erişiminiz olup olmadığını. Ticketinize yanıt gelsin, soruları cevaplayın. Bu kadar.

Bir şey soracağım ben hesap kurtarma kısmında kullanıcı adımı e postamı yazdım ve bu e postaya erişiminiz var mı sorusuna evet dedim. Sonrasında hatırladığınız en eski e postaya da yine aynı e postayı yazdım. (çünkü hep aynı e postayı kullandım hiç değiştirmedim) yine erişiminiz var mı sorusuna evet dedim ve sayfa yüklendikten sonra karşılaştığım yanıt:
Hesabın otomatik olarak kurtarılamıyor. Sana yardımcı olabilmeleri için lütfen destek ekibi'ne talep gönder.
Sonrasında ticket attım ve en kısa süre içerisinde yanıt vereceklerini söylediler.

İlk mail adresini biliyorsanız, erişiminiz olmasa bile alabilirsiniz. Riot desteğe ticket atın ve mail adresinize dönüş yapmalarını bekleyin. Sordukları soruları doğru bir şekilde cevaplarsanız size şifre sıfırlama linki gödereceklerdir.

Merhaba, bana öyle bir link geldi. Müsaitseniz bana yardım eder misiniz? O linkten ne yapacağımı bilmiyorum.

İlk mail adresini biliyorsanız, erişiminiz olmasa bile alabilirsiniz. Riot Desteğe ticket atın ve mail adresinize dönüş yapmalarını bekleyin. Sordukları soruları doğru bir şekilde cevaplarsanız size şifre sıfırlama linki gödereceklerdir.

Kanka ben ilk mailimi biliyorum şu anki mailim de aynı. Geri verirler mi hesabı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka ben ilk mailimi biliyorum, şuanki mailim de aynı geri verirler mi hesabı?
Hesabınız çalındı mı? Çalındıysa ve hesaba hâlâ e-postanız bağlı ise "şifremi unuttum" yaparak değiştirebilirsiniz. Eğer e-posta değiştirildiyse Riot'a ticket atın. İlk mailinizi hatırlamanız gerçekten önemli.

Hesabınız çalındı mı? Çalındıysa ve hesaba hâlâ e-postanız bağlı ise "şifremi unuttum" yaparak değiştirebilirsiniz. Eğer e-posta değiştirildiyse Riot'a ticket atın. İlk mailinizi hatırlamanız gerçekten önemli.
Şöyle hesabım çalındı hala e postam o hesaba bağlı şifremi unuttum yaptım fakat onay gelmedi e postama, ilk mailimi de hatırlıyorum ticket attım ve bana en kısa süre içerisinde dönüceklerini söylediler

Knk bana mail geldi şu anda ve linke tıklamamı istiyo bastığım zamanda riot un giriş sitesine gönderiyo napcam gerek yardım edermisin

Geri
Yukarı