Valorant hesabım çalındı

Arkadaşlar çok acil yardımınıza ihtiyacım var valorant hesabım çalındı birikim yapmak için satacaktım ki satmak yasak olduğunu yeni anladım hesaba kayıt olurken ki mail bende hesab kurtarma yaptım şifreyi değiştirdim fakat hesaba bağlı olan email onun olduğu için hemen oda geri almış onun emailini nasıl değiştiricem ilk mail bende hala lütfen yardım
@@244765

@244765 Sen bilgilisin bu konuda bana yardım edermisin lütfen​

Son düzenleme:
Biraz daha duzgun bir bicimde aciklayabilir misiniz? Hesabi sattiniz da mi almaya calisiyorsunuz, yoksa hesaptaki mail adresi o arkadasta mi?

Riot Games'e ticket atin, hesabi kendi belirttiginiz e-postaya bagliyorlar zaten. Eger belirttiginiz e-postaya erisimi varsa yeni bir e-posta adresi olusturun.
Anlatıyorum bu işte saf ve acemi olduğumdan dolayı böyle oldu güvendim hemen her neyse hesabı satmak istedim önce bir kontrol etmek istedi bende verdim nası olsa ilk mail hala bende diye alırım dedim ondan sonra girdi girer girmez 2 dakka beklletti saf olduğum için bende bekledim ardından hemen hesaba internetten girmiş kodu istedi bende attım o sırada bana parayı atıyorum gibisinden yalanlar söyledi kandım :(( girdikten sonra tüy olup epostasını değiştirmiş felan kodlar ona geliyordu bende artık ilk mailkden kurtarmaya girdim şifre sıfırlama geldi tam mutlu olucam oda şifreyi tekrar değiştirdi mail onda olduğu için bende en sonunda riota valorant hesap kurtarma olayına ticket attım vaziye anlattım benden form doldurmamı istediler kanıtlamam için şey gibisinden ilk hangi skini aldın diye hafızam kuvvetli olduğu için yazdım çoğunu gönderdim ticketi yani ilk mail hala bende ve erişimim var karşı tarafın yok sadece hesabın e postasını değiştirmiş alabilirmiyim sence çok yazdım başını ağrıttıysam kusara bakmayasın
ilk mail hesap kurtarmadan şifreyi sıfırladım fakat hesabın gmailini değiştirdiği için oda şifre sıfırlama isteği atıp sıfırladı

Son düzenleme:
Anlatıyorum bu işte saf ve acemi olduğumdan dolayı böyle oldu güvendim hemen her neyse hesabı satmak istedim önce bir kontrol etmek istedi bende verdim nası olsa ilk mail hala bende diye alırım dedim ondan sonra girdi girer girmez 2 dakka beklletti saf olduğum için bende bekledim ardından hemen hesaba internetten girmiş kodu istedi bende attım o sırada bana parayı atıyorum gibisinden yalanlar söyledi kandım :(( girdikten sonra tüy olup epostasını değiştirmiş felan kodlar ona geliyordu bende artık ilk mailkden kurtarmaya girdim şifre sıfırlama geldi tam mutlu olucam oda şifreyi tekrar değiştirdi mail onda olduğu için bende en sonunda riota valorant hesap kurtarma olayına ticket attım vaziye anlattım benden form doldurmamı istediler kanıtlamam için şey gibisinden ilk hangi skini aldın diye hafızam kuvvetli olduğu için yazdım çoğunu gönderdim ticketi yani ilk mail hala bende ve erişimim var karşı tarafın yok sadece hesabın e postasını değiştirmiş alabilirmiyim sence çok yazdım başını ağrıttıysam kusara bakmayasın
ilk mail hesap kurtarmadan şifreyi sıfırladım fakat hesabın gmailini değiştirdiği için oda şifre sıfırlama isteği atıp sıfırladı
Siz en bastan bir ticket atin, basiniza gelenleri anlatin ve istedikleri bilgileri paylasin. Hesabinizi geri alacaginizi dusunuyorum. Benim hesabimin sahibinin dogrulugu kanitlandiginda yeni bir e posta adresi acmami istediler, ardindan o e postaya bagladilar hesabi. Dedigim gibi yapin siz.

Siz en bastan bir ticket atin, basiniza gelenleri anlatin ve istedikleri bilgileri paylasin. Hesabinizi geri alacaginizi dusunuyorum. Benim hesabimin sahibinin dogrulugu kanitlandiginda yeni bir e posta adresi acmami istediler, ardindan o e postaya bagladilar hesabi. Dedigim gibi yapin siz.
anladım ticket attım ilk mail benim ve erişimim var hala zaten, Sorular sordular çoğunu doğru girdim umarım geri alabilirim
Eğer mail hesabını değiştirdiyse geçmiş olsun hocam.

Şöyle bir laf vardır bilir misiniz: ****** cafer bez getir
Öyle deme şimdi gece gece uyuyamam ilk mail bende hala zaten geri alabilirim ya ticketa dönseler hele bi

Şifremi kuzenimle paylaşmıştım, Riot Games'e ticket atarken bunu belirttim. Hesabımda yaptığım satın alımları ve istedikleri diğer bilgileri doğrulayınca hesabımı verdiler. Yardım etmiyor diye bir şey yok. 3 gün içinde hesabımı tekrar geri aldım.

Ben de faturaları göndersem verirler mi ya bende çaldırdım.

Şöyleki acil paraya ihtiyacım vardı hesabımı satmak zorundaydım aracı ile yaptık ve aracı hesabı alıp gitti maalesef acilen hesabım bana lazım ticket attım umarın dönerler.

Şöyle ilk mail var ama adam hesabı çaldığı için ona da ulaşamıyorum.

Sonuç nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı