Valorant hesabım haksız yere ban yedi

Ticket atmanız burada yapılacak tek şey gibi duruyor. Riot isterse hesabı açar isterse açmaz. Tabii burada hesabın sizin olduğunu kanıtlamanız. Eğer Riot'un sisteminde bir suç görünmüyorsa hesabınız verilecektir.

Hocam hesapta kullandığın ilk maili. Giriş yaptığın ilk IP adresini. Eklediğin ilk arkadaşlarından 5. arkadaşını. İlk RP alma tarihini. İlk hangi grupla sese girdiğini ilk açtığın ajan ismini abartmıyorum bu arada bunların alayını soruyorlar.

Şimdi hile kullanmadıysan yeme imkanın yok, tarzı cümleler kuracak arkadaşlar gelmeden söyleyeyim. Böyle anlamsız şekilde kalıcı ban yiyen çok kişi var.
Ya hocam, yok böyle bir şey yok. Gözünüzü seveyim 2 yıldır oynuyorum oyunu. PC'de Cheat Engine var, WeMod var. Cheat Engine ve WeMod'u offline oyunlarda hile yapmaya kullanıyorum. Bazı oyunlar da oturup loot yapmaya saatler harcamak istemediğim için WeMod vs kullanıyorum. Tek hesapta 950 saatim var ki birden fazla hesabım da var oyunda. Toplam 1.5k+ saatim vardır muhtemelen tüm hesaplarımı toplasam. Aynı şey pek çok arkadaşım için geçerli.

İnanmıyorum bu low elodaki haksız ban muhabbetlerine. Eğer immo üstüyseniz ve haksız ban yerseniz, inanırım çünkü orada insan müdahelesi var ban sisteminde. Eğer üst üste raporlanırsanız oturup birileri gerçekten oynayışınızı izliyor, şüpheli bir durum söz konusu olduğunda ceza alıyorsunuz. Low eloda daha fazla rapor gerekiyor oturup birilerinin sizin oynayışınızı izlemesi için ve zannetmiyorum ki gerçek bir low elo oyuncusu ortalama aimi ve game senseiyle durduk yere ban yesin.

Zibilyon app açık arka planda bende. Donanımlarıma erişen zibilyon app var ayrıca. Yani bu muhabbete inanan saftan öte değildir. 3. parti yazılım banları çooooooooooook nadiren açılıyor. Hani baya ara ara açılıyor.

1670175712502.png

Ya hocam, yok böyle bir şey yok. Gözünüzü seveyim 2 yıldır oynuyorum oyunu. PC'de Cheat Engine var, WeMod var. Cheat Engine ve WeMod'u offline oyunlarda hile yapmaya kullanıyorum. Bazı oyunlar da oturup loot yapmaya saatler harcamak istemediğim için WeMod vs kullanıyorum. Tek hesapta 950 saatim var ki birden fazla hesabım da var oyunda. Toplam 1.5k+ saatim vardır muhtemelen tüm hesaplarımı toplasam. Aynı şey pek çok arkadaşım için geçerli.

İnanmıyorum bu Low elodaki haksız ban muhabbetlerine. Eğer immo üstüyseniz ve haksız ban yerseniz, inanırım çünkü orada insan müdahalesi var ban sisteminde. Eğer üst üste raporlanırsanız oturup birileri gerçekten oynayışınızı izliyor, şüpheli bir durum söz konusu olduğunda ceza alıyorsunuz. Low eloda daha fazla rapor gerekiyor oturup birilerinin sizin oynayışınızı izlemesi için ve zannetmiyorum ki gerçek bir Low elo oyuncusu ortalama aimi ve Game senseiyle durduk yere ban yesin.

Zibilyon App açık arka planda bende. Donanımlarıma erişen zibilyon App var ayrıca. Yani bu muhabbete inanan saftan öte değildir. 3. parti yazılım banları çooooooooooook nadiren açılıyor. Hani bayağı ara ara açılıyor.

Eki Görüntüle 1593481

Kardeşim son maçımla ilgili videom var. Yüklerim YouTube'a kalırsın. Büyük konuşma rezil olursun.

Kardeşim son maçımla ilgili videom var. Yüklerim YouTube'a kalırsın. Büyük konuşma rezil olursun.
At aga. Gold 3sun, plattan dusmussun. En fazla ne olabilir ki. Skin changer, custom cross, aim lock, wh vb şeyler kullanınca ban yiyorsun. Açık ve net. Gold 3 adam bana kendinin iyi oynadığını kanıtlamaya çalışıyor. .d Ya bırak. Ek olarak Wh ve aim lock yazılımlarının yayında, videolarda falan gizleyebiliyorsun. Hileciler tarafından sık yapılan bir şey. Vaktinde Valo'da hileci radi streamer bile vardı. .d

At aga. Gold 3sun, plattan dusmussun. En fazla ne olabilir ki. Skin changer, Custom cross, aim lock, wh vb şeyler kullanınca ban yiyorsun. Açık ve net. Gold 3 adam bana kendinin iyi oynadığını kanıtlamaya çalışıyor. D ya bırak. Ek olarak wh ve aim lock yazılımlarının yayında, videolarda falan gizleyebiliyorsun. Hileciler tarafından sık yapılan bir şey. Vaktinde Valorant'ta hileci radi streamer bile vardı. D

Aynen kanka sadece 10 kill alacağım OBS ile yayında hile gizleyeceğim komik çocuksun biliyor musun? Hatta videoda hile açtığım kapattığım kısımları gizleyeceğim sen haklısın değil mi Max Valorant sponsoru seni engelledim gitti. Aynı sekilde PUBG oyununda da yedim 1 hafta içinde geri açılıp özür bile dendi :).

Banım an itibarıyla kaldırılmıştır :). @TheAny bir daha da millete iftira atma koçum.

Son düzenleme:
Aynen kanka sadece 10 kill alacağım OBS ile yayında hile gizleyeceğim komik çocuksun biliyor musun? Hatta videoda hile açtığım kapattığım kısımları gizleyeceğim sen haklısın değil mi Max Valorant sponsoru seni engelledim gitti. Aynı sekilde PUBG oyununda da yedim 1 hafta içinde geri açılıp özür bile dendi :).

Banım an itibarıyla kaldırılmıştır :). @TheAny bir daha da millete iftira atma koçum.

Hocam süreci açıklar mısınız nasıl açıldı veya hesabınız gitti mi bot hesapla cevap vermediler mi? Hayırlı olsun bu arada.

Hocam süreci açıklar mısınız nasıl açıldı veya hesabınız gitti mi bot hesapla cevap vermediler mi? Hayırlı olsun bu arada.

1670262834763.png

Benim hesabım ban yememiş ama kullandığım bilgisayar ban yemiş onu da halletme yolu var ama legal değildi açtım şu an dün gece 4'ten beridir oyundayım platin 1'e geri çıktım hiçbir şey de olmadı.

Benzer bir yöntem ile arkadaşımda donanım banını halletti 2 aydır oynuyor. Riot umarım yanlış insana bir daha bulaşmaz :D.

1670263970590.png

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1594523

Benim hesabım ban yememiş ama kullandığım bilgisayar ban yemiş onu da halletme yolu var ama legal değildi açtım şu an dün gece 4'ten beridir oyundayım platin 1'e geri çıktım hiçbir şey de olmadı.

Benzer bir yöntem ile arkadaşımda donanım banını halletti 2 aydır oynuyor. Riot umarım yanlış insana bir daha bulaşmaz :D.

Eki Görüntüle 1594542

Cccleaner Valorant'ı etkilemeyen Cheat Engine tarzi programlar bile ban sebebi zaten boş verin bir aralar farenin programlari bile ban sebebiydi hâla öyle mi bilmiyorum ama.

Hocam hesapta kullandığın ilk maili. Giriş yaptığın ilk IP adresini. Eklediğin ilk arkadaşlarından 5. arkadaşını. İlk RP alma tarihini. İlk hangi grupla sese girdiğini ilk açtığın ajan ismini abartmıyorum bu arada bunların alayını soruyorlar.

Vay be insan nereden bilsin bunları

Cccleaner Valorant'ı etkilemeyen Cheat Engine tarzi programlar bile ban sebebi zaten boş verin bir aralar farenin programlari bile ban sebebiydi hâla öyle mi bilmiyorum ama.

Yok öyle değil artık makroyu hile saymıyor:)

Geri
Yukarı