Valorant'ta hesabım haksız yere ban yedi

DOluDOme

Centipat
Daha fazla  
1 ay önce Valorant'ta hesap satın aldım Gmail'ini şifresini ismini çismini değiştirdim 1-2 ay oynadım sorun yoktu sonra 1-2 el atayım diye girdim bir baktım kalıcı uzaklaştırma diyor hemen yazdım Riot desteğe incelemeye falan aldık diyordu sonra açmadılar bilgisayardım hile falan yok diğer hiçbir oyunda da hile kullanmadım. PC'ye crackli oyun yüklemiştim ban yemeden 1 gün önce ondan olabilir mi? Nasıl halledeceğim bu problemi?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 ay önce Valorant'ta hesap satın aldım.

Haksız bir sebepten ceza almadınız. Oyunu kurarken ve hesap oluşturulurken "kabul ediyorum" dediğiniz kullanım koşullarına aykırı bir durum hesap satmak/satın almak.

1 ay önce Valorant'ta hesap satın aldım Gmail'ini şifresini ismini çismini değiştirdim 1-2 ay oynadım sorun yoktu sonra 1-2 el atayım diye girdim bir baktım kalıcı uzaklaştırma diyor hemen yazdım Riot desteğe incelemeye falan aldık diyordu sonra açmadılar bilgisayardım hile falan yok diğer hiçbir oyunda da hile kullanmadım. PC'ye crackli oyun yüklemiştim ban yemeden 1 gün önce ondan olabilir mi? Nasıl halledeceğim bu problemi?

Haksız falan değil. Satın aldığın hesap aslında çalıntı hesap. Bu hesaplarla ban yemek gayet normal. Geçmiş olsun. Kendin hesap alıp düzgünce kas bence.

Geri
Yukarı