Valorant hesabım ne kadar eder?

elegiac

Hectopat
Yer
İstanbul
1669312348657.png

Arkadaşlar selam Valorant hesabımı satmayı düşünüyorum. İçinde 1 savaş bileti, Phantom'da ve Vandal'da delipop skini var. Rankım düşük, gümüş 1, tekrar başladım. Sizce hesabım ne kadar eder? Gamsatış'ta satışa koyup oradan başka bir hesap almak istiyorum.

Kardeşim git biraz piyası araştır hesabın hiçbir değeri yok git item satış Valorant hesap yerine vesaire bak adamlar 3000 TL'lik hesapları 1500 satıyorlar senin hesabını kim ne yapsın.
Hesaba 510 lira harcadım yarsını alsak bile 255 tl yapıyor. Hadi 200 olsun. 200 az mı? satıp başka alacağım dedim zaten arkadaş. 160 diyor bi de :D. En son 2 yıl önce mi baktın hesaplara kardeş git bir daha bak bakayım GameSatış'a ben bakıyorum 200'e benimkisnden değerli hesap göremedim şu ana kadar.

Son düzenleme:
Hesaba 510 lira harcadım yarsını alsak bile 255 TL yapıyor. Hadi 200 olsun. 200 az mı? Satıp başka alacağım dedim zaten arkadaş. 160 diyor bir de :D. En son 2 yıl önce mi baktın hesaplara kardeş git bir daha bak bakayım GameSatış'a ben bakıyorum 200'e benimkisnden değerli hesap göremedim şu ana kadar.

Hocam bakın bakayım onlar ne zamandır ilandalar kimse almamış :D

Eki Görüntüle 1583266

Arkadaşlar selam Valorant hesabımı satmayı düşünüyorum. İçinde 1 savaş bileti, Phantom'da ve Vandal'da delipop skini var. Rankım düşük, gümüş 1, tekrar başladım. Sizce hesabım ne kadar eder? Gamsatış'ta satışa koyup oradan başka bir hesap almak istiyorum.

Sadece Phantom vandal olmaz ki pistollere ve Sniper'lara adamakıllı desen al.

Valorant hesap alışverişini desteklemiyor. Hem zaten alınan hesaplar geri çekilebiliyor. Hem paradan olursunuz hem de hesabınızdan. Dava vs. gibi söylentilerde yalan. Hiçbir bilginizi paylaşmıyor Valorant.

Geri
Yukarı