Valorant hesabımı askıya alındı

İsim123

Zeptopat
Daha fazla  
Merhaba, laptopumu servise verdiğim zaman aralığında oyuna Valorant hesabıma girilip ranked maçlar atılmış ve birkaç kaplama alınmış. Bunun için Riot'a ticket açtım. Şüpheli bildirimi diye hesabı askıya aldılar geçen cuma ve hesabın gerçek sahibi ben miyim diye sordukları sorular cevaplamama rağmen kimse dönmüyor. 5 gündür hesap kapalı duruyor ve kimse ilgilenmiyor. Bu ne kadar sürer bilgisi olan var mı?

Merhaba, laptopumu servise verdiğim zaman aralığında oyuna Valorant hesabıma girilip ranked maçlar atılmış ve birkaç kaplama alınmış. Bunun için Riot'a ticket açtım. Şüpheli bildirimi diye hesabı askıya aldılar geçen cuma ve hesabın gerçek sahibi ben miyim diye sordukları sorular cevaplamama rağmen kimse dönmüyor. 5 gündür hesap kapalı duruyor ve kimse ilgilenmiyor. Bu ne kadar sürer bilgisi olan var mı?
Bekleyeceksin, bu aralar Riot Games çok geç geri dönüyor maalesef.

2 hafta mı :D cidden çok üzücü. Ben sadece hesabımda bu süre zarfında yapılan işlemleri bu hesaba bu laptoptan mı girildiğini öğrenmek için yazmıştım. Başıma gelene bak. Şaka gibi bir olay. Üstüne basa basa da dile getirdim. Hesabım üvende e posta şifresini ve hesabın şifresini değiştirdim. diye ama yine de askıya aldılar ve dönmüyorlar. Cidden nasıl bir destek bu inanılır gibi değil o kadar pişmanım ki yazdığıma desteğe. Keşke yazmasaydım. Hiçbiri başıma gelmezdi.

Benim hesap bilgilerim çalındığı için Riot banladı. 2 gün içinde bilgileri ilettim ve hesap açıldı. Aynı destek üzerinden bir hatırlatma yapın.

Yeni konular

Geri
Yukarı