Valorant hesabına başkası giriyor

efeleow

Decapat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Prodüktör
Arkadaşlar az önce mail hesabıma doğrulama kodu geldi ve bunu ben yapmadım. Hesabımın bilgileri sadece PC'de ama bilgisayarım, 2 günden beri başka bir yerde olduğum için kapalı ve virüs olmadığından eminim. Neden giriş kodu geldi sizce?

İnternet kafede vb. açmış mıydın?

Arkadaşlar az önce mail hesabıma doğrulama kodu geldi ve bunu ben yapmadım. Hesabımın bilgileri sadece PC'de ama bilgisayarım, 2 günden beri başka bir yerde olduğum için kapalı ve virüs olmadığından eminim. Neden giriş kodu geldi sizce?

Daha önce gelmediyse çok da sıkıntı etmenize gerek yok yanlış mail adresi girmiş olabilirler siz yine de şifrenizi değiştirin.

Bilgisayarında virüs var ya da kötü bir şifre kullanıyorsun, bu işlerle ilgilenen arkadaşlarım var eğer zamanında craft Rise oynadıysan şifren patladı ve büyük ihtimal şifren craft Rise'daki ile aynı.

Bilgisayarında virüs var ya da kötü bir şifre kullanıyorsun, bu işlerle ilgilenen arkadaşlarım var eğer zamanında craft Rise oynadıysan şifren patladı ve büyük ihtimal şifren craft Rise'daki ile aynı.

Yok hocam o sunucunun SQL sızıntısından haberim var ama aynı şifreyi kullanmıyorum ayrıca PC'de virüs'te yok kapatırken taratmıştım Kaspersky ile. Çok ilginç :(

İnternet kafede vb. açmış mıydın?
Hayır hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı