Valorant hesabına niye toksik geliyor?

alitility

Hectopat
Makaleler
14
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, MSİ B550 GAMİNG PLUS, XPG 3200 MHZ 8+8 16 GB, SAPPHİRE PULSE RX 580 4G, CORSAİR VS550, GAMEBOOSTER GB-G1956BW, WDC SN530 256G NVME, X2 JD 120
Benim sorunum çok farklı bir şey, olay şöyle ben kurdeşen ve uyuz geçirdim. 3 yıl içinde normale göre çok sinirli oldum. Bu dönem de oyun oynadığım döneme denk geldi ve bana bir toksiklik kattı. Ben de arka arkaya 4 kez ban yedim (3 tane yasaklı kelime 1 tane de kızın birisi ses tonuma laf yaptığı için kibarca uyardım). Ana hesabıma sadece toksik ve aimsiz kişileri atıyor. Yan hesabımın rankı aynı ona aşırı saygılı muhabbet dönen takım atıyor, bu sorunu çözmenin bir yolu var mı?

Her şey'den kurtulursunuz ama Online Oyunlar'da toksik Veletler'den kurtulamazsınız. Şans işi.

Hocam bu şans değil gibi, aynı rank aynı saat aynı gün, 2 hesapta maça giriyorum main hesaba toksik atıyor diğer hesaba atmıyor bu bilerek yapılan bir şey gibi.

Hiçbir şey yapamazsın yapabileceğin en iyi şey biraz İngilizce öğrenip Frankfurt sunucusuna geçmek olur.

Frankfurt'ta İngilizce yok ki Türkler istila etmiş ve ben 40 pingle oynayamıyorum ya.

Oyun seni toksik yapmıyor sen zaten toksiksin.

Ne anlatıyorsun kanka tam olarak? Konuda oyunun bana attığı toksik kişilerden bahsediyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı