Oyun Valorant hesap alımında dolandırılmak

Arkadaşlar yani gerçekten hesabı vermiş olsa bile en fazla 2 haftaya ilk Gmail'i kullanarak hesabı geri alabilir.

Gamemarkt tarzı sitelerde hesap alınırsa bir problem olacağını sanmıyorum çünkü bende o siteden hesap aldım ve kullanmayada devam ediyorum ve hesaba herhangi bir şey olursa da satıcının peşini bırakmıyorlar.

Gamemarkt tarzı sitelerde hesap alınırsa bir problem olacağını sanmıyorum çünkü bende o siteden hesap aldım ve kullanmayada devam ediyorum ve hesaba herhangi bir şey olursa da satıcının peşini bırakmıyorlar.
İsterse hesabı geri alıp ortadan kaybolabilir.
Geri alması sıkıntı değil ticket açıp bu hesabı sattığını yasak olduğunu bilmediğimi söylerim hesabı kapatırlar.
Öyle bir şey yapamazsın xD

Şu insanlar hala Instagram'dan ticaret alım satim yapilmamasini öğrenemedi.
Şikayet edin. Pek bir sonuç alacağını sanmıyorum çünkü Riot hesaplarini alım-satım yapmak legal değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum valorant hesap satışı ve paylaşımı zaten yasak

Bir de bende ininal no isim soy isim dekont yazışma SS var bunlarla başvursam bir sonuç çıkmaz mı?

Şansımı denerdim :d

Boş iş dostum Riot tarafından illegal sayıldığı için savcılık ilgilenmez. Uğraşmak istiyorsan Rio'ta ticket açabilir sayfanın ssini alıp şikayette bulunabilirsin.

Boş iş dostum Riot tarafından illegal sayıldığı için savcılık ilgilenmez. Uğraşmak istiyorsan Rio'ta ticket açabilir sayfanın ssini alıp şikayette bulunabilirsin.

O şekilde olmaz bence çünkü elimde bir tek konuşma dekont isim soy isim var hesapla ilgili hiçbir bilgim yok.

Geri
Yukarı