Valorant Hesap alınır mı?

• Konuyu başlatan omruK
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 2B
Adam arkadaşımdan alacağım güvenilirlik sıkıntısı yok demiş gene de keriz gibi yazan insanlar olmuş.

Laf sokmak için fırsat kollayacağınıza iki bölümünü okuyun yazdığımın ayrıca arkadaşının geri alıp ben almadım demiyeceği ne malum? Ayrıca Riot'a göre aykırı zaten dediğimi yapıp bp alması daha mantıklı en güvenilir yol o

Laf sokmak için fırsat kollayacağınıza iki bölümünü okuyun yazdığımın ayrıca arkadaşının geri alıp ben almadım demiyeceği ne malum? Ayrıca Riot'a göre aykırı zaten dediğimi yapıp bp alması daha mantıklı en güvenilir yol o

Laf sokmak için fırsat falan kolladığım yok mesaj kirliliği yapıyorsunuz sadece. Her konuda sizin gibileri görmekten bıktım. Riota göre aykırı ama bunu riotun anlamasının bir yolu yok.

Üstelik güveniyorum ona göre cevap verin demiş ona göre cevap ver alırsa da güvendiğin hayıflanır ama arkadaşıysa yapmaz.

Yazık engelli galiba git mesaj kasmaya devam et xd.

Işte sizin gibi yıkıklar da insanlara laf edip konu yanıt vermeye geldiğinde böyle kaçıyor ayrıca mesaj kasmak istesem alınır alınmaz yazar geçerdim bay zeka küpü?

Işte sizin gibi yıkıklar da insanlara laf edip konu yanıt vermeye geldiğinde böyle kaçıyor ayrıca mesaj kasmak istesem alınır alınmaz yazar geçerdim bay zeka küpü?

Ne kaçması yanıtını verdim okumuyorsun. Arkadaşa yanıtım da hesap alınır fiyatı uygun arkadaşına güveniyorsa tabii, güveniyorum da demiş zaten.

Geri
Yukarı