Valorant hile kullanmadığım halde ban yedim

Anakartı spoofluyorsun Max 3 gün içinde delay ban yersin. Ama farklı bir disk takınca yeni hesap açıp oynadığında nedense delay ban yemiyorsun? Ama ban yediğin diski tekrar takınca yine 3 gün içinde delay ban yiyorsun. Neden oluyor bilgi verir misin gökbilge 😂. (ban yediğin zaman PC üzerinde takılı olan tüm disklere ban atılıyor. Bu delay bana sebebiyet veriyor.)

Yahu anlamak istemiyor musun disksiz sistemlerde Client bilgisayarlar sunucu bilgisayarındaki diske veri yazamaz. Yazması için deepfreeze tarzı bir uygulamanın açılması gerekiyor. Konu sahibi üçgen oyun arşivi olduğunu belirtti internet kafede NXD 8 diskless sistem kurulu büyük ihtimal ve dediğim gibi deepfreeze tarzı olan uygulama açılmadan Client yani oyun bilgisayarları sunucu bilgisayarına hiç bir şekilde veri yazamaz.

Son düzenleme:
Hocam nXD diskless sistem kullanıyor internet kafe sanırım senden once oturan kişi hile acmis olabilir bilgisayarlarda deepfreeze programi oldugu icin reset attigin zaman bilgisayar internet kafecinin biraktigi hale geri doner. O yuzden internet kafeye gidince acik bilgisayar ise bilgisayari resetleyin oyle oturun eger HWID ban yedisye bilgisayar zaten oyuna giremezsin.

Hocam olayı tam bir anlatayım.
İlk sabah biz vardık kafeye sonra hesabımı girdim ve banlanmışım arkadaşlarıma baktım onların hesaplarında hiçbir şey olmamıştı bende telefondan yeni bir hesap açıp girdim bu sefer oynanıyordu... İnternet kafedeki bilgisayar ile alakası yok diye düşünüyorum alakası olsaydı herhalde yeni açmış olduğum hesapta ban yemez miydi?

Hocam olayı tam bir anlatayım.
İlk sabah biz vardık kafeye sonra hesabımı girdim ve banlanmışım arkadaşlarıma baktım onların hesaplarında hiçbir şey olmamıştı bende telefondan yeni bir hesap açıp girdim bu sefer oynanıyordu... İnternet kafedeki bilgisayar ile alakası yok diye düşünüyorum alakası olsaydı herhalde yeni açmış olduğum hesapta ban yemez miydi?

Hocam yoktan var olacak değil ya ban evde filan oynarken mi bir şey oldu o zaman.

1667309177485.png

Böyle bir yazı geldi ama bot olup olmadığını bilmiyorum sizce hesabımın banı açılabilir mi?

Geri
Yukarı