Valorant hile kullanmadığım halde ban yedim

Hile kullanmışınız ki ban yemişsiniz hiç kimse durduk yere ban yemez umarım ban açılmaz.

Hile dışında yemen imkansız. Hesabını bir yerde açık bırakmış olabilirsin, onlar kullanmış olabilir, başka bir oyuna kullanacağın hile programını Vanguard algılamış olabilir, her türlü şey olabilir yani.

Hesabın cezası kalkmaz, eğer gerçekten hile kullanmadığın halde ceza yediysen e-posta ve şifre kombinasyonunu değiştirmenin vakti gelmiş demektir. Hiçbir zaman üye olduğun sitelerde tek bir şfire kullanma, her site için farklı, güçlü şifreler kullan ki bu tarz sorunlar başına gelmesin.

Hocam üçüncü parti bir yazılım kullanmışsınız, hile olmasa bile arkada Valorant ile birlikte çalışan bir uygulama sebep olmuş olabilir. Örneğin rakip takımın istatistiklerini gösteren üçüncü parti yazılımlar filan oluyor. Buna benzer bir uygulama kullandınız mı? En kötü destek ekibiyle görüşün, ban haksızsa açarlar.

Warzone 2.0'da aynı şey başıma geldi. HWID ban yedim. Daha oyunun betasındayken bir de. Oyunun betasında nasıl hile yapabilirim? Hadi bunu da geçtim. Oyuna 1K para verdim. Allah'tan sonradan iade yapabildim. Banlı olmama rağmen iadeyi kabul ettiler. Activision gerçekten çok garip. Steam'de banlı olduğum gözüküyor hala. https://steamcommunity.com/id/clyxin/

Geri
Yukarı