Valorant hile silinmiş midir?

Fatihkerem0023

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, ben zamanında çok akılsızca bir şey yapıp bir videodan hile linki yüklemiştim ve 4 ay ban yedim işte sonra ben pişman olduğum için her ay rahat 10 kere PC'ye format atıp sıfırladım ve diskleri biçimlendirdim. Sizce bir şey kalmış mıdır, tekrar ban yeme olasılığı var mı? 1 ayım kaldı.

1 hafta önce takımıma mevlana hilesi geldi. Adam döne döne herkesi vuruyordu.
HvH ve spinbot var. Anti aim işte o. Spinbot kullanıyormuş demek ki. Valorantta fake angles veya desync gibi bir anti aim yok diye biliyorum.

Şu an popüler her ligde karşınıza gelebilir. Bir gün içerisinde radiant 1. sıraya giriş sağlayan kullanan birisini biliyorum banlanmamıştı. Valorant oyununda hile ekmek su gibidir herkes ihtiyaç duyar ve kullanır. Tavsiye etmem kullanmanızı. Hileden hileye değişir bazı Tayland'lı hile yapımcıları mevcut ban yemeyeceğinizi belirtiyor ama direkt marklanıp banlanıyorsunuz 5 6 oyun içerisinde legit oynasanız dahi. Bahsetmiş olduğum Tayland'lı yapımcı kendisine özel kodla exesini yazar sizlere farklı ortak exe paylaşır. Ondan dolayı ban wave olası bir durum.
Ya aslında tick based aimbot kullanılsa bir şey olacağını sanmıyorum. Mesela CS:GO'ya baktığımızda artık legitbotlar veya legit aimbotlar overwatch 32tick diye tick based kullanıyorlar aimbotlarını anlaşılmıyor bile. Ya da eğer perfect silent aimbot kullanan var ise ne izleyicide ne overwatch'da ne hilecinin kendisinde gözüküyor aimbotu. Sağa sıkıyor kafaya gidiyor magic bullet gibi. (Silent aim değil, perfect silent. Normal silent aim specte ve overwatch'da gözüküyor.)

Açıkçası valorant'ın hile korumasının CS:GO'nun hile korumasından çok daha iyi olduğunu düşünüyorum. Her ne kadar türlü türlü hileler geliştirilse de en azından tick manipulate exploitler yok rapid fire (CS:GO için doubletap) hideshots gibi falan. En son cs:source ve cs 1.6 döneminde rapidfire, fast reload, fast switch gibi exploitler vardı. CS:GO'da bir ara bomb exploit vardı C4'ü kurduğunuz gibi patlatıyordu da Valorantta hiç görmedim duymadım da.

Son düzenleme:
Perma nedir yemiş miyimdir bilmiyorum.

Arkadaşlar ban yedim kusura bakmayın ben korktuğum için o kadar format attım ve perma ban nedir bir de ne kadar hdwi ban süresi.

Perma nedir yemiş miyimdir bilmiyorum.

Arkadaşlar ban yedim kusura bakmayın ben korktuğum için o kadar format attım ve perma ban nedir bir de ne kadar hdwi ban süresi.

Perma ban, permanent ban yani süresiz ban kelimesinin kısaltılmışıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı