Valorant hızlı aim geliştirme ve yüksek eloya karşı oynama

Arkadaşlar 1 ay içinde diaya yakın aim geliştirmem lazım, rank Gold, önerilerinizi bekliyorum. Okulda turnuva olacak diamond oyunculara karşı nasıl mücadele edebilirim, şimdiden teşekkürler.

Takım oyunu aimle alakalı bir oyun olabilir ama ben Gold'ken takımımla immolara karsı 12-14 yenilmistik ilk haritayı da kazanmamıza ragmen takım oyunuzu gelistirmeye bakın aim ikinci planda olmalı bence.

Arkadaşlar 1 ay içinde diaya yakın aim geliştirmem lazım, rank Gold, önerilerinizi bekliyorum. Okulda turnuva olacak diamond oyunculara karşı nasıl mücadele edebilirim, şimdiden teşekkürler.
Dostum neden 1 ay gibi kısa bir sürede bu işe kalkışıyorsun.

Ben aimimi şöyle geliştirdim boş zamanlarımda Aim Lab ve takımlı ölüm maçı gibi şeyler girdim çoğunlukla kafa vurmaya çalış aimini yere tutma ve adamın kafa hizasının yakınında gezdir.
Ayrıca crossairını istersen daha küçük + gibi şeyler yapman lazım. Yardımı dokunur inşallah turnuvandada başarılar.

Dostum neden 1 ay gibi kısa bir sürede bu işe kalkışıyorsun.

Hocam 1 aydır çalışıyorum zaten.

Ben aimimi şöyle geliştirdim boş zamanlarımda Aim Lab ve takımlı ölüm maçı gibi şeyler girdim çoğunlukla kafa vurmaya çalış aimini yere tutma ve adamın kafa hizasının yakınında gezdir.
Ayrıca crossairını istersen daha küçük + gibi şeyler yapman lazım. Yardımı dokunur inşallah turnuvandada başarılar.

Crossum şu hocam (.)

Fakat acaba + cross daha mı iyi olur diye düşünüyorum proflar genelde öyle oynuyor.

Hocam 1 aydır çalışıyorum zaten.
O zaman sorun yok. Çalışmalarınızı biraz daha sıklaştırırsanız başarılı olursunuz. Size başarılar diliyorum :)

Geri
Yukarı