Valorant HWID ban kalkmadı

Sedat Peeker

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşımla ortak kullandığımız hesap onun hile açması sonucu ban yedi. Benim haberim yoktu oyuna girdim hesap banlı dedi ben de yeni hesap açtım 1-2 hafta oynadım yeni hesaptan sonra VAN 152 hatası vermeye başladı. Ticket attım 13 Haziran'ı bekleyin dediler. Bilgisayarımda 3TB ailemin iş verisi var format atmak istemiyorum. Çözüm önerin lütfen. Oyunu 3 kere silip yükledim. Sil yükle gibi şeyler yazmayın.

Arkadaşımla ortak kullandığımız hesap onun hile açması sonucu ban yedi. Benim haberim yoktu oyuna girdim hesap banlı dedi ben de yeni hesap açtım 1-2 hafta oynadım yeni hesaptan sonra VAN 152 hatası vermeye başladı. Ticket attım 13 Haziran'ı bekleyin dediler. Bilgisayarımda 3TB ailemin iş verisi var format atmak istemiyorum. Çözüm önerin lütfen. Oyunu 3 kere silip yükledim. Sil yükle gibi şeyler yazmayın.
Belki süper arkadaşınız işin içindedir.

Formatla düzelmez hem de HWID ban yemiş bilgisayardan açtığın hesaplar da ban yer. Açıp açmayacakları onlara kalmış.

13 Haziran dediler hâlâ girmiyor ticket atarsam dönüş sağlanır mı? (olumlu yönde)
Bedava oyunda ortak hesap, anladım abi.
Para yatırdığımız için ve benim o zamanlar çok girmediğim için.
Çoklu hesap kullanımı da yasak. Hile kullanımı da yasak. Arkadaşım kullandı vs gibi şeylere ben pek inanmıyorum açıkcası. Açılmaması herkesin yararına olur. Yeteneğiniz yoksa başka oyunlara yönelin.
Yeteneğimin olup olmadığı değil benim oyunda zevk alıp almadığım daha önemlidir düşük istatistiklere sahiptim ranked kasmıyorum zaten eğlence için oynuyordum. Bende hileye karşı bir insanım o hesapta skin olduğu için kullanıyordum.

Çoklu hesap kullanımı da yasak. Hile kullanımı da yasak. Arkadaşım kullandı vs gibi şeylere ben pek inanmıyorum açıkcası. Açılmaması herkesin yararına olur. Yeteneğiniz yoksa başka oyunlara yönelin.
İnanmayabilirsiniz bende sizi inandırmak zorunda değilim ben çözüm için konuyu açtım çözümünüz yoksa konuyu pas geçebilirsiniz.
Atmaktan başka çaren yok zaten. HWID ban formatla düzelmez bu arada. Anakart banı gibi bir şey.
Banın kalkacağı tarih diye bana dönüş sağladılar ssi bulup size yönlendiriyorum.

1623852346211.png

Çözünürlük için üzgünüm.
Tekrar ticket atabilirsiniz. Belki tekrar banlanmışsınızdır.
Tekrar ticket attım dönüş alana kadar technopat sosyal üyelerine danışmak istedim.

Geri
Yukarı