Valorant HWID ban

AliReyiz

Centipat
Arkadaşlar 2.el bir sistem aldım aldığım kişi siber iş de çalışıyormuş Valorant girdiğinde ise arkada kalan bir program yüzünden HWID ban yemiş bunu tabii bana söylemedi. Ben de ban yedim, şubat da kalkacak diyor ama bu HWID banlar süreli mi oluyor? Süreli olarak atıldı şubat da bitiyor dedi bana doğru mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de yeni sistem diziyorum ama hep bir korku var, ya para yatırdığım da tekrar yersem 😅.
Kankam öyle dediklerine bakma ya kolay kolay ban yemezsin bilgisayarında 3. Parti bir yazılım olmadığı sürece ben de League of Legends için skin changer vardı ve virüslü olduğu için ban yemiştim ondan bir şeyleri indirirken dikkat etmen lazım. Hwid banım kalkmadan 1 gün önce tertemiz format atmıştım ve sorunsuz oynuyorum şuan 🙃.

Kankam buyuk ihtimal 3 ay ban yedin Riot Games'in perma ban gibi politikası yok tabii 3 4 kere ban yersen sonunda kalıcı yersin ben de 3 ay ben yemiştim ve şu an sorunsuz şekilde oynuyorum.
Umarım halledebilmişsindir.
Hile mi açmıştınız?
Maalesef açmadılar umurlarında değil!

Ne yaptınız HWID ban kaldırma yoluna başvurdunuz mu?

Aradan 2 yıl geçmiş. Spoofer satın alırsan 350 TL falan TR fiyatında. Senin anakartının kimliğini değiştiriyor. Ve oyuna yeni bir hesapla girebiliyorsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı