Valorant HWID ban nasıl işliyor?

Wampler

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba birkaç gün önce bilinmeyen bir sebepten ban yedim. Yeni bir sisteme geçiş yapıyorum zamanlama çok iyi bir şekilde. Yeni bilgisayarda Valorant girebilir miyim? Sadece şu anki HDD ki yeni bilgisayara takacağım, Valorant girebilir miyim?(Valorant SSD'ye kurulu)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba birkaç gün önce bilinmeyen bir sebepten ban yedim. Yeni bir sisteme geçiş yapıyorum zamanlama çok iyi bir şekilde. Yeni bilgisayarda Valorant girebilir miyim? Sadece şu anki HDD ki yeni bilgisayara takacağım, Valorant girebilir miyim?(Valorant SSD'ye kurulu)

Komple sistem bileşenleri değişti mi?

Anakarta işler bildiğim kadarıyla. Sıkıntı çıkmadan oynarsınız. Umarım bir daha hile açmazsınız.

Anakarta işler bildiğim kadarıyla. Sıkıntı çıkmadan oynarsınız. Umarım bir daha hile açmazsınız.
Hocam şuana kadar hiç hile kullanmadım, (cheat engine hariç) büyük ihtimalle 3.parti bi yazılım buldu, ama ben kendimde baktım valorantı etkileyecek hiçbir şey yok, bende anlamadım

Oynayabilirsiniz hocam.

Genel de sebep belirtiyorlar ban yedikten sonra. Belirtilmediyse destek ekibiyle iletişime geçebilirsin.
Çok saolun hocam, 3 gün süre içinde geri dönüş yapacaklar.

Hocam şu ana kadar hiç hile kullanmadım, (Cheat Engine hariç) büyük ihtimalle 3.parti bir yazılım buldu, ama ben kendimde baktım Valorant'ı etkileyecek hiçbir şey yok, bende anlamadım.

Dediğim gibi destek ekibiyle iletişime geçebilirsin.

Bildiğim kadarıyla rastgele bir parçaya atıyorlarmış. Ekran kartını değiştirip girebilen olduğunu okumuştum forumdaki bir konuda.

Genelde küfür troll gibi şeylerde HWID ban atılmaz. 3.parti yazılım olabilir.
Evet genellikle 3 ay gibi bir süre atıyorlar troll vb. şeylere.
Bildiğim kadarıyla rastgele bir parçaya atıyorlarmış. Ekran kartını değiştirip girebilen olduğunu okumuştum forumdaki bir konuda.
Biz güvene alalımda hocam
Dediğim gibi destek ekibiyle iletişime geçebilirsin.
Yarın son gün iletişime geçtim 3 gün gibi bir süre verdiler

Yeni konular

Geri
Yukarı