Valorant HWID ban nasıl kaldırılır?

Sen ban kaldırmayı unut aga. Eğer HWID banı (donanım banı) yediysen ve bunu bir spoofer ile kaldırmaya çalışırsan ve kaldıramazsan banının süresi 1 ay uzar. Bence banının kalkmasını bekle. Riot abi acımıyor. (hesaba başka PC'den girmişler, senin PC HWID yemiş?)

Hesaba başka bilgisayardan girenler oldu hesap banı yemedim fakat cihaz banı yedim.

Eğer tekrar HWID yersen süreleri:
1.ban: 3 ay.
2.ban: 6 ay.
3.ban: Sınırsız.

1 kere kaldırmıştım eski bilgisayarımda 150 TL'ye almıştım spooferi format bile atmadan kalkmıştı o kişiyi bulsam tekrardan alacağım

Hayatımda bir kere bile ban yemedim hiçbir oyundan. Sen ikinciyi yemişsin, hiç kendini sorguladığın oluyor mu? Technopat'ta konu açmak spooferlara para gömmek yerine düzgün oynamaya ne dersin?

Sen ban kaldırmayı unut aga. Eğer HWID banı (donanım banı) yediysen ve bunu bir spoofer ile kaldırmaya çalışırsan ve kaldıramazsan banının süresi 1 ay uzar. Bence banının kalkmasını bekle. Riot abi acımıyor. (hesaba başka PC'den girmişler, senin PC HWID yemiş?)

Eğer tekrar HWID yersen süreleri:
1.ban: 3 ay.
2.ban: 6 ay.
3.ban: Sınırsız.
hocam spoofer ile diğer pcde kalktı ondada ban vardı fakat o spooferi bulamadım bulsam alıcam

Hayatımda bir kere bile ban yemedim hiçbir oyundan. Sen ikinciyi yemişsin, hiç kendini sorguladığın oluyor mu? Technopat'ta konu açmak spooferlara para gömmek yerine düzgün oynamaya ne dersin?
zaten düzgün oynuyorum fakat işim gereği putyy mobaxtrem gibi uygulamalar yüklü oluyor bilgisayarımda büyük ihtimalle bu programlar yüzünden ban yiyorum

Çok uğraştım para verip programlar aldım ama çözümü bulamamıştım, en sonunda bu çözümü kendim buldum. Nerede ararsanız arayın bu anlatacağım çözümü başka yerde bulamazsınız.
Not; çözüm ASUS, Gigabyte be Turbox marka anakarylarda denendi ve oldu diğer markalarda denenmedi.
Çözüm;
Eğer masaüstü PC kullanıyorsanız kasadan işletim sistemini kurduğunuz SSD veya HDD hangisiyse ekran kartıyla birlikte söküp başka bir kasa montajlayıp hard diske format atıp ekran kartının driverini kurun, oyunu yükleyin, yeni bir hesap veya hazırda bir hesabınız varsa oyuna girin, 1-2 maç atın, sonrasında hard diski ve ekran kartı kendi kasanıza takın ve daha sonra geri kalan dreverler güncellemeleri vs kendi kasanızda yapın ve işlem bu kadar.
Eğer laptop kullanıyorsanız bu işlemi sadece hard diski sökerek yapabilirsiniz.
İyi oyunlar.

Geri
Yukarı