Valorant HWID ban

Banın açılır birkaç ay sonra veya birkaç parça kimliği değiştirip yeniden bir OS kurulumu yaparakta çözebilirsin, o oyun garip bir oyun kendim 3. Parti yazılım kullanmadan ban yediğimi ve bu şekilde çözdüğümü biliyorum (ha hesap gitti mi evet gitti ve yeniden başlamak zevkli gelmedi zaten ayda birkaç defa belki oynarım).

Benım kardeşim hile açtı benım hiçbir suçum yok ama ben sadece oyun oynamak istiyorum spoofer falan varmış param var güvenilir olan bir yer var mı satan.

Kardeşim hile açtı Intel'in driverinden wall hack oluyormuş açtı.

Benim bir suçum yok diye bir şey yok hocam, vermeseydiniz açmazdı yani Riot'a göre böyle. Süresi varsa bekleyeceksiniz başka çare yok.

Benım kardeşim hile açtı benım hiçbir suçum yok ama ben sadece oyun oynamak istiyorum spoofer falan varmış param var güvenilir olan bir yer var mı satan.

Kardeşim hile açtı Intel'in driverinden wall hack oluyormuş açtı.
kanka şu anda açıldı mı banın spoofer kullanınca açılmıyor diye biliyorum da ben

Peki 3 ay bekledikten sonra açarlar mı? Çunku tickette öyle diyordu.

Ben şu an Valorant oynuyabiliyorum ama 3 gün sonra tekrar ban yiyiorum ben oyunu hiç oynamasam 3 ay sonra açılacakmış HWID banım bu olaylar kalkar mı 3 gün sonra ban yeme öyle şeyler.
kanka şuanda kalktı mı banın ben de spoofer ile kaldırmaya çalıştım ama ıp adresim değiştiği için kalkmama gibi bir sorun olur mu

Geri
Yukarı