Valorant HWID ban

wraith224

Centipat
Daha fazla  
Valorant'tan HWID ban yedim ve bunu spoofer üzerinden kaldırdım, her şey güzel giderken 2 hafta hesabımda oynadım. Sonra hesabım hileci olarak perma ban yedi. Bunu düzeltmenın bir yolu var mı? Her yeni hesap açtığım zaman 3 5 gün oynuyorum ve ban yiyorum. Düzeltmenın yolu var mıdır?

Valorant'tan HWID ban yedim ve bunu spoofer üzerinden kaldırdım, her şey güzel giderken 2 hafta hesabımda oynadım. Sonra hesabım hileci olarak perma ban yedi. Bunu düzeltmenın bir yolu var mı? Her yeni hesap açtığım zaman 3 5 gün oynuyorum ve ban yiyorum. Düzeltmenın yolu var mıdır?

Ben 3. parti yazilim kullanmadigim halde yedim sanmiyorum forumda bir çocuk avukatla konusup kaldirmis nasıl bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Normalde ilk başta neden ban yediniz?

Benım kardeşim hile açtı benım hiçbir suçum yok ama ben sadece oyun oynamak istiyorum spoofer falan varmış param var güvenilir olan bir yer var mı satan.
Hile açıldı ise kimin açtığı önemsizdir hocam. Geçmiş olsun.

Hile açıldı ise kimin açtığı önemsizdir hocam. Geçmiş olsun.

Peki 3 ay bekledikten sonra açarlar mı? Çunku tickette öyle diyordu.

Sıkmadı mi bu kardeşim açtı olaylari :/
Hile açıldı ise o PC ile artık zor Valorant oynarsiniz.

Ben şu an Valorant oynuyabiliyorum ama 3 gün sonra tekrar ban yiyiorum ben oyunu hiç oynamasam 3 ay sonra açılacakmış HWID banım bu olaylar kalkar mı 3 gün sonra ban yeme öyle şeyler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki 3 ay bekledikten sonra açarlar mı çunku tickette öyle diyordu.

Ben şu an Valorant oynuyabiliyorum ama 3 gün sonra tekrar ban yiyiorum ben oyunu hiç oynamasam 3 ay sonra açılacakmış HWID banım bu olaylar kalkar mı 3 gün sonra ban yeme öyle şeyler.

3 ay sonra açılır banın. Sana tam tarih vermiş olmalılar üç aşağı beş yukarı o zamanda açılır. Yasağın bitmesine yakın oyuna girmeye çalışın, belki şansınıza daha erken açılır.

Yeni konular

Geri
Yukarı