Valorant HWID ban

lyrats

Centipat
Selamlar, yanlışlıkla takıldığım bir bugdan 2 saat sonra ban yedim. Ticket atıp durumu anlattım ama sürekli aynı cevaplar verildi tam olarak neden ban yediğimi kendileri de bilmiyorlar. Destek atıp bir yardım alamayınca nasıl açıcağım konusunda biraz araştırma yaptım HDD değiştirip düzeltenleri gördüm kullanmadığım bir HDD ile denedim sorun çözülmedi. Biraz daha araştırma yaptım ve spooferlar buldum ücretsizlerin çoğu rat dolu, ücretli satan kişilerle konuştum onlarda ücretsiz dağıtılan spooferları satıyorlar. Bir sonuca varamadım.

Donanım banını kaldırmak için bildiğiniz bir yöntem var mı? BIOS spoofing deneyecektim o da fixlenmiş.

Yabancı bir forumda kullanıcı adı ve şifre mantığı ile haftalık satıyorlardı, bulabilirsem link atarım.
Çok iyi olur bulabilirsen.

Büyük ihtimalle razer synapse sıkıntılı. Başka biri açmış olamaz çünkü bilgisayar kapandığı an her şey siliniyor.

Olabilir, bu tarz uygulamaları "hile" olarak görmeleri çok büyük sıkıntı olucak ilerleyen zamanlarda bakalım.

Hocam Bug'ı derecelide mi denemiştiniz bende bugün yanlışlıkla spike hücum da Omen Bug'ını kullandım da ban yer miyim diye endişeliyim.

@lyrats

Geçmiş olsun inşallah yememişsindir. Bana kalırsa maçlarınızı botlar izliyor ve otomatik ban atıyorlar Riot sağ olsun umurunda olmuyor bir inceleyin maçımızı bir bakın.

Geri
Yukarı