Valorant için 200 TL'ye kulaklık önerisi

Bütçe
200 TL
Hocam ürünü savunmak için "SteelSeries önermek ben de isterdim" demeyin lütfen, bu bütçede de iyileri var, iyi bir ürün önermeyen herkes aynı savunmayı kullanıyor.
Hocam kendim kullanıyorum evet bazı eksikleri var yalan yok ama ben memnunum ses kalitesinden önerimi sundum daha iyisini önerirsiniz insan gibi bende tamam bu daha iyiymiş buna yönelin derim ne bu tavır?
Bunlar belki senin için küçük sorunlar hocam ama bazılarına göre büyük sorunda olabilir. Gamepower ve Rampage ürunleri dandik
(Birçoğu) bu fiyat bandında en iyilerden birisi Gamenote.
GameNote mantıklı bence de.

Hocam kendim kullanıyorum evet bazı eksikleri var yalan yok ama ben memnunum ses kalitesinden önerimi sundum daha iyisini önerirsiniz insan gibi bende tamam bu daha iyiymiş buna yönelin derim ne bu tavır?
Kaliteli olmayan bir ürünü öneren herkes aynı savunmayı kullandığı için dayanamadım söyledim, saygısızca davrandığımı da düşünmüyorum, bu bütçede en iyi modeller şunlardır:

Kaliteli olmayan bir ürünü öneren herkes aynı savunmayı kullandığı için dayanamadım söyledim, saygısızca davrandığımı da düşünmüyorum, bu bütçede en iyi modeller şunlardır:

Herhangi bir savunma da bulunmadım hocam gönlüm isterdi SteelSeries önermeyi tamam en iyisini her zaman sizler bilirsiniz kusur var ise af olsun iyi günler dilerim uzatmaya gerek yok.
Önerdikleriniz güzelmiş bu arada arkadaş Rampage'den önce bunlara göz gezdirebilir iyi alternatifler.

Herhangi bir savunma da bulunmadım hocam gönlüm isterdi SteelSeries önermeyi tamam en iyisini her zaman sizler bilirsiniz kusur var ise af olsun iyi günler dilerim uzatmaya gerek yok.
Önerdikleriniz güzelmiş bu arada arkadaş Rampage'den önce bunlara göz gezdirebilir iyi alternatifler.
Ayrıca aklınızda bulunsun Rampage önerilmemesinde ki en büyük sebep aynı ürün bile olsa üretim kalitesi fazla değişkenlik gösteriyor. Siz 1.5 sene öyle böyle kullandınız belki ama birebir aynı ürünü alıp 2 gün sonra bozuldu diye çıkacak arkadaşta var. Dediğim gibi sabit bir kalitesi yok Rampage ürünlerinin. Siz şanslı olanlardanmışsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı