Valorant için 500 TL mouse önerisi

Deathadder V2 alınabilir, gayet iyi bir mouse.
Claw tutuşa uygun değil.
Aralarından en çok M42'yi öneririm, iyi bir kabloya, skatezlere sahip ve attığım modeller arasında en iyi sensör onda.

Hocam bütçeye bağlı bu, mesela şöyle bir şey ele alalım. G102 ve Katar Pro var karşımızda. Koskoca Logitech, her türlü kaliteli diye alınmaz, eline uyması, sensörü, yeniliği, skatez kalitesi, kablo kalitesi bunların hepsi önemli şeyler. Sen sırf SteelSeries diye kronik sorunlu bir fare alırsan, keşke başka bir şey alsaydım dersin. Umarım iyi anlatabilmişimdir.
Logitech oldukça çalkantılı bir marka aslında bakarsan. Çok fazla kötü veya sorunlu ürüne sahip. Şuana kadar ben Steelseries'den hiç yamuk bir haber veya bilgi görmedim. Kronik sorunlar da dedğilim gibi 2. etap olur zaten. Bir kaç marka tercihi ardından bütçene göre yorumlarıda göz önünde bulundurarak bir seçim yaparsın. Senin de dediğin gibi bir çok etken söz konusu. Büyük markalar ürettiklerin ürünlerin hepsinde belki aynı parçaları kullanmıyor ama belli standart da parçalar tercih ediyorlar. Ayrıca bahsettiğin değerlerin kalitesini değerler üzerinden anlamk oldukça zor. Tecrübe etmek gerekiyor genelde mause tercihlerinde ama yinede haklı olabilirsin mause gibi ürünler...

Hocam düşündüğünüz 3 modeli ben de düşünmüştüm. Ben da V2 aldım, memnunum ama bazen de model D veya O alsa mıydım diye düşünüyorum. Model o ve D, skatez ve kablo bakımından daha iyi, sensörleri hemen hemen aynı. Model D serçe parmak desteği var, model o da ise yok, simetrik bir yapıda.

Hocam markaya değil, modele bakılmalı her zaman.
sol clickinin çok hassas olduğunu ve oyunlarda yanlışlıkla tiklamakla ilgili şikayetler okumuştum sizde aynı sorun oldu mu şahsen fps oyunlarında arkadan gelirken yanlışlıkla ateş edip okların bana dönmesini istemem 🙂

sol clickinin çok hassas olduğunu ve oyunlarda yanlışlıkla tiklamakla ilgili şikayetler okumuştum sizde aynı sorun oldu mu şahsen fps oyunlarında arkadan gelirken yanlışlıkla ateş edip okların bana dönmesini istemem 🙂
Deathadder V2'den bahsediyorsanız eğer tutuşunuza uygun olmadığı için almanızı tavsiye etmem.

Hassas olması profesyonel açıdan değerli bir şey zaten. Bir kaç maç izle saliselerle yarışıyorlar :D

Sol clickinin çok hassas olduğunu ve oyunlarda yanlışlıkla tiklamakla ilgili şikayetler okumuştum sizde aynı sorun oldu mu şahsen FPS oyunlarında arkadan gelirken yanlışlıkla ateş edip okların bana dönmesini istemem 🙂

Hocam arada oluyor, çok dert etmiyorum ben. Sağ Click'te yaşadım bu sorunu, parmağımı hafif hareket ettiriyorum, hemen dürbün açılıyordu. Claw için de pek uygun değil, palm için daha çok uygun bir fare.

Deathadder V2'den bahsediyorsanız eğer tutuşunuza uygun olmadığı için almanızı tavsiye etmem.
haklısınız aklımda kalmasın diye sorayım dedim
Hassas olması profesyonel açıdan değerli bir şey zaten. Bir kaç maç izle saliselerle yarışıyorlar
çokta büyük bir fark olur mu bilemiyorum üstüne pingimde eklenince o fark çokta önemli olmaz bence

haklısınız aklımda kalmasın diye sorayım dedim

çokta büyük bir fark olur mu bilemiyorum üstüne pingimde eklenince o fark çokta önemli olmaz bence
Bu ping fps ve en önemlisi monitör hz sini halletik de mouse a hızlı tıklaması kaldı diyorsun. Haklısın :D

Yeni konular

Geri
Yukarı