Valorant için 500 TL mouse önerisi

Merdinand

Yoctopat
Daha fazla  
%70 Valorant oynuyorum, claw tutuyorum, orta boylu bir elim var. Bütçem 500 TL, Model o, Model D ve DeathAdder v2 var aklımda. Önerilerinizi bekliyorum.

G402'yi kendim ve birçok arkadaşım kullanıyoruz kendi uygulamasından makro atayabildiğin için sekmeme ayarı vs çok iş yapabiliyorsun ve çok kolaylık sağlıyor bütçenede tam uyuyor bence G402'yi bir araştır derim.

Pahalı markaların ucuz ürünlerini tercih etmelisin. Marka standardı gereği asla kötü bir iş çıkaramazlar.

Hocam düşündüğünüz 3 modeli ben de düşünmüştüm. Ben da V2 aldım, memnunum ama bazen de model D veya O alsa mıydım diye düşünüyorum. Model o ve D, skatez ve kablo bakımından daha iyi, sensörleri hemen hemen aynı. Model D serçe parmak desteği var, model o da ise yok, simetrik bir yapıda.
Pahalı markaların ucuz ürünlerini tercih etmelisin. Marka standardı gereği asla kötü bir iş çıkaramazlar.
Hocam markaya değil, modele bakılmalı her zaman.

Hocam düşündüğünüz 3 modeli ben de düşünmüştüm. Ben da V2 aldım, memnunum ama bazen de model D veya O alsa mıydım diye düşünüyorum. Model o ve D, skatez ve kablo bakımından daha iyi, sensörleri hemen hemen aynı. Model D serçe parmak desteği var, model o da ise yok, simetrik bir yapıda.

Hocam markaya değil, modele bakılmalı her zaman.

Bir sonraki durak için olabilir. Öreğin Rampage'den pahalı bir mause almak yerine Steelseries'den ucuz bir mause almaktan bahsediyorum. Steelseries ucuz ürünlerini kar payı olarak değil reklam amaçlı sürdüğünü düşünüyorum. Dolayısıyla kaliteli olacaktır.

Bir sonraki durak için olabilir. Öreğin Rampage'den pahalı bir mouse almak yerine SteelSeries'den ucuz bir mouse almaktan bahsediyorum. SteelSeries ucuz ürünlerini kar payı olarak değil reklam amaçlı sürdüğünü düşünüyorum. Dolayısıyla kaliteli olacaktır.

Hocam bütçeye bağlı bu, mesela şöyle bir şey ele alalım. G102 ve Katar Pro var karşımızda. Koskoca Logitech, her türlü kaliteli diye alınmaz, eline uyması, sensörü, yeniliği, skatez kalitesi, kablo kalitesi bunların hepsi önemli şeyler. Sen sırf SteelSeries diye kronik sorunlu bir fare alırsan, keşke başka bir şey alsaydım dersin. Umarım iyi anlatabilmişimdir.

Deathadder V2 alınabilir, gayet iyi bir mouse.
Claw için uygun değil. Model O alınabilir:

Geri
Yukarı