Valorant için Gaming laptop önerisi

Bütçe
25.000 ve üstü
3 Gündür kullanıyorum eksilerin henüz göremedim araştırarak almıştım bu fiyat bandında sağlam pclereden bir tanesi.

HP'nin Gaming laptoplarının alev attığını duymuştum. Çok ısındıklarını söylüyorladı. Özellikle Omen ve Victus serisinin hala geçerli mi bu? Çok ısınıyorsa alınmaması lazım bence.

HP Victus 16 E1010NT cihazım var 6600h bulunuyor 80 derece üzerini görmedim. Kasası ısınmıyor.

Kasaları ve ekranları ciddi derecede kötü. Alev topuna dönüyorlar. Eğer ben doğal gaz yerine elektriğe para vermek isterseniz çok uygun. Ekranları ise Allah'a emanet. Birkaç hafta önce birisi konu açmıştı hatta bir modelde ekran 165 Hz 30ms Ti. Evet 30 3 değil.

Hayatında kaç kere kullandın kullandıysan hangi modeli kullandın.

Neden zor olsun? O ikiliyle Valorant'ta her türlü 300+ FPS alacağı kanatindeyim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
onlarca RTX 3060 videosu izledim 200-150 FPS arası.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Ama bunlar yüksek ayarlar. Rekabetçi bir şekilde oynayancaksa bir FPS oyunu genellikle en düşük ayarlarda oynanır. Düşük ayarlarda 220 falan veriyor yine de tam 240 değil ama.

Valorant CPU ağırlıklı oyun, baktığın işlemci 5800H. 6800H modeli Dual yaparsa 300u zorlar.

Geri
Yukarı