Valorant için Gaming laptop önerisi

Bütçe
25.000 ve üstü

Pxn

Hectopat
Makaleler
5
Daha fazla  
Intel modeller AMD'nin rakip modellerine göre daha fazla FPS veriyorlar.
AAA oyunlarda benzer olsalar da Valorant'ta Intel çok daha önde gözüküyor.
Intel'in 13. nesil mobil modelleri çıktığı gibi geçmeyi düşünüyorum. Önerdiğiniz kaliteli güncel serileri nelerdir?

Neden böyle dediniz?

Hocam Abra A5 ve A7 serisinin en son çıkan modellerini 1 hafta boyunca kullandım. Control panel berbat sıcaklıklar kafasına göre artıyor fanlar dururken hızlanıyor malzeme kalitesi berbat ısınma konusuna gelmiyorum bile 4 tane hava çıkışı yapmışlar sadece 1 tanesi hava çıkartıyor diğerleri süs gibi duruyor orada.

Intel modeller AMD'nin rakip modellerine göre daha fazla FPS veriyorlar.
AAA oyunlarda benzer olsalar da Valorant'ta Intel çok daha önde gözüküyor.
Intel'in 13. nesil mobil modelleri çıktığı gibi geçmeyi düşünüyorum. Önerdiğiniz kaliteli güncel serileri nelerdir?
Kasanız var gibi gözüküyor o yüzden masaüstü alın gibi saçma sapan bir öneri yapmayacağım.
25.000TL bütçe ile 3060 laptop alabilirsiniz.

-

Hocam Abra A5 ve A7 serisinin en son çıkan modellerini 1 hafta boyunca kullandım. Control panel berbat sıcaklıklar kafasına göre artıyor fanlar dururken hızlanıyor malzeme kalitesi berbat ısınma konusuna gelmiyorum bile 4 tane hava çıkışı yapmışlar sadece 1 tanesi hava çıkartıyor diğerleri süs gibi duruyor orada.

Evet Abra serisinin Control paneli ve sıcaklık sorunları mevcut fakat siz genel olarak Monster demissiniz? Tulpar serisinde bir sorun yok.

Dediğiniz hiçbir şeyin kanıtı yok. Bilmiyorsanız söyleyeyim, hava çıkışları bazen havayı almak içindir.

Geri
Yukarı