Valorant için Gaming laptop önerisi

Bütçe
25.000 ve üstü
Hayatında kaç kere kullandın kullandıysan hangi modeli kullandın.
Monster Tulpar t5 v19.2 1.5 sene kullandım. Ayrıca yüksek ihtimal bilgisayarınız Monster ve ''Benim bilgisayarım çok güzel toz kondurmam'' diye yorum yapıyorsunuz şuan. Boş yere konuyu dağıtmayın konu sahibi mağdur olmasın.

Abra A5 v15.2.2 cihazı 1.5 yıl kullandım sürekli olarak kasa üzerinde el yakan ısı, neredeyse her an yüksek fan sesi mevcuttu. Yazılım olarak Abra serisinin Kontrol Merkezi kötü olduğundan hep Tulpar serisinin kontrol merkezini kullandım. Abim ise Tulpar T5 v20.3 mevcut fan sesi rahatsız etse de harici kötü olan bir yok. HP Victus 16 cihazımda ise ilk elime aldığımda, ondan önceki cihazlarıma göre daha stabil olduğunu gördüm. Cihazı alacak olursanız fiziksel almanızı tavsiye ederim. Bazı cihazlarda ekran sızması rahatsız eden bir seviyede. Bu bahsettiğim düşük bir olasılık ancak mevcut.

Monster Tulpar t5 v19.2 1.5 sene kullandım. Ayrıca yüksek ihtimal bilgisayarınız Monster ve ''Benim bilgisayarım çok güzel toz kondurmam'' diye yorum yapıyorsunuz şuan. Boş yere konuyu dağıtmayın konu sahibi mağdur olmasın.
Dediğiniz gibi laptopum monster, bende bir çok ön yargıyla aldım ama şuan gayet memnunum. Ayrıca 2 sene önceki laptop ile şuanki laptopları karşılaştırmanız ayrı bir durum.

Abra A5 v15.2.2 cihazı 1.5 yıl kullandım sürekli olarak kasa üzerinde el yakan ısı, neredeyse her an yüksek fan sesi mevcuttu. Yazılım olarak Abra serisinin Kontrol Merkezi kötü olduğundan hep Tulpar serisinin kontrol merkezini kullandım. Abim ise Tulpar T5 v20.3 mevcut fan sesi rahatsız etse de harici kötü olan bir yok. HP Victus 16 cihazımda ise ilk elime aldığımda, ondan önceki cihazlarıma göre daha stabil olduğunu gördüm. Cihazı alacak olursanız fiziksel almanızı tavsiye ederim. Bazı cihazlarda ekran sızması rahatsız eden bir seviyede. Bu bahsettiğim düşük bir olasılık ancak mevcut.
Kasa üzerinde fanın bulunduğu bölgeden bahsediyorsanız. Oranın eli yakması normal bir durum. Sonuçta kasalar aliminyum ve sıcaklığı direk veriyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
onlarca RTX 3060 videosu izledim 200-150 FPS arası.

Abimde bulunan cihaz i7 11800H ve 3060 bulunan bir model 240 FPS stabil oynanması aşırı zor, 200 üstü alıyor ancak min 240 alması mucizedir.

Monster Tulpar T5 v19.2 1.5 sene kullandım. Ayrıca yüksek ihtimal bilgisayarınız Monster ve "benim bilgisayarım çok güzel toz kondurmam" diye yorum yapıyorsunuz şu an. Boş yere konuyu dağıtmayın konu sahibi mağdur olmasın.

Monster kullanmıyorum şu an ben maalasef fakat eskiden kullanıyordum GTA 5 vb oyunlarda nedense hava sıcaklığı normal bilgisayarın iyi bir yüzeyde rahatça hava alabileceği bir yerde oynuyordum ve işlemci sıcaklığım nedense +79 derece üstünü görmedi.

Monster'da Clevo Tongfang ve MSI olmak üzere 3 kasa kullanılıyor, bu çıkan şikayetler genelde Clevo kasalar üzerine Tongfang ve Clevo arasında anakart kalitesinden tut Control centera kadar fark var, Monster almayın diye genelleme yerine modele göre genelleme yapmanız daha mantıklı olur.

Dediğiniz gibi laptopum Monster, bende birçok ön yargıyla aldım ama şu an gayet memnunum. Ayrıca 2 sene önceki laptop ile şu anki laptopları karşılaştırmanız ayrı bir durum.

Kasa üzerinde fanın bulunduğu bölgeden bahsediyorsanız. Oranın eli yakması normal bir durum. Sonuçta kasalar alüminyum ve sıcaklığı direk veriyor.

Klavye olarak sıcaklık hissedilen noktaları belirtmem daha doğru olur. "dfg" ve "klş" tuşları ve etrafında ısı, panel altı ve kasanın üst tarafı, 30 dk oynanan oyun ardından erimeye yaklaşan alt kapak. 2020, 2021 yıllarında kullanılmış bir cihazdır. Teknoloji gelişiyor ancak 2020 yılındaki teknojinin bunlara yeterli olduğunu düşünüyorum.

Boş yapan sizsiniz. Önümde bir Monster var.

Önünüzde Monster olması gerçekleri değiştirmiyor fanboyluk yapmayın tecrübesiz ve bilgisiz biri olduğunuz için çok güzel bir marka sanıyorsunuz destekleri berbat diğer şeyleri saydım zaten 1000 tane de cevap verseniz daha karşılık vermeyeceğim konu sapmasın.

Geri
Yukarı