Valorant indirirken bilgisayar kilitleniyor

İşletim sistemi
Windows 7

irfankaraca

Femtopat
Daha fazla  
Valorant indiricisini açtıktan sonra 100 Mb kadar iniyor ve sonra bilgisayar kilitleniyor. Daha önceden oynadım, 1 ay ara verdim, tekrar indirirken bu sorunla karşılaştım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Valorant indiricisini açtıktan sonra 100 Mb kadar iniyor ve sonra bilgisayar kilitleniyor. Daha önceden oynadım, 1 ay ara verdim, tekrar indirirken bu sorunla karşılaştım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bilgisayarın kitlenmesi valorantta ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum daha çok bilgisayarınız sorununu açarsanız daha iyi olur.

Bilgisayarın kitlenmesi Valorant'ta ilgili bir sorun olduğunu düşünmüyorum daha çok bilgisayarınız sorununu açarsanız daha iyi olur.

Bu olay sadece Valorant'ta oluyor diğer istediğim oyunları oynuyorum CS, Minecraft gibi hatta test etmek için Valorant tarzı indiricisi olan Zula'yı da denedim onlarda bir sıkıntı yaşamıyorum.

Bu olay sadece Valorant'ta oluyor diğer istediğim oyunları oynuyorum CS, Minecraft gibi hatta test etmek için Valorant tarzı indiricisi olan Zula'yı da denedim onlarda bir sıkıntı yaşamıyorum.

Oyunu artık DX11 desteği olmadan oynayamıyorsunuz, kartınız desteklemiyor olabilir.

Geri
Yukarı