Çözüldü Valorant İstanbul sunucusunda 165 ms alınıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eldrithc

Hectopat
Normalde öyle bir sorunum yok ancak bugün oyuna girdiğimde İstanbul sunucusunda 165, Frankfurt sunucusunda ise 65 ms aldığımı gördüm. Frankfurt'ta daha fazla ms almam gerekiyorken çok daha iyi bir değer alıyorum. Neden böyle? VPN açık falan kalmadı merak etmeyin :D.

1689944552682.png

Çözüm
Kendi kendine düzeldi arkadaşlar. Sorun bazı kişilerde varmış sanırım. Ben birkaç saat sonra girdiğimde sorun olmadığını gördüm. Sorunun benim internetimle de alakası yoktu zaten. Sizde sıkıntı hala var mı bilmiyorum ama olmaması lazım bende düzeldi. Muhtemelen Valorant'la alakalı bir sorun.
Onunla bir alakası olduğunu sanmıyorum. Normalde 15 ms alıyorum ama bugün 165 ms oldu ve Frankfurt'ta daha az ms almaya başladım anlayamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendi kendine düzeldi arkadaşlar. Sorun bazı kişilerde varmış sanırım. Ben birkaç saat sonra girdiğimde sorun olmadığını gördüm. Sorunun benim internetimle de alakası yoktu zaten. Sizde sıkıntı hala var mı bilmiyorum ama olmaması lazım bende düzeldi. Muhtemelen Valorant'la alakalı bir sorun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı