Valorant istenen yenilikler

@TéQ10 Yazdıklarımı tam okumadınız sanırım. Oyun aratıyorsunuz ve tam bozmanızı düşündüğünüz sırada oyun bulunursa buradan geri dönüşü olmuyor, hemen seçim ekranına yönlendiriliyorsunuz. Karşılaşma bulundu ekranı geldiğinde ceza almadan seçim ekranından çıkamıyorsunuz.

Oyun v1.0 sürümü ile çıkış yaptığında, Beta dönemine göre %50'den fazla performans iyileştirmesi yapıldı. Önümüzdeki yamayla birlikte bir tane daha böyle bir optimizasyon geliyor.

@iGY 6 bozmanız gerektiğinde yazdığınız için ben seçim ekranında eşleştirmeyi bozmak olarak anladım. LoL'de kelime bu amaçla kullanılıyor. Sıradan çıkmak olarak söyleyebilirsiniz.

i5 3210M 3.1 GHz
AMD 7670M
8 GB RAM
Var ama pixel gundan bozma oyun %100 işlemci kullanıyor ekran dalgalanıyor ve oynanmayacak seviyeye geliyor.
Bu arada GTA 5 Online +40 FPS oynuyorum.
@TéQ10 Yazdıklarımı tam okumadınız sanırım. Oyun aratıyorsunuz ve tam bozmanızı düşündüğünüz sırada oyun bulunursa buradan geri dönüşü olmuyor, hemen seçim ekranına yönlendiriliyorsunuz. Karşılaşma bulundu ekranı geldiğinde ceza almadan seçim ekranından çıkamıyorsunuz.

Oyun v1.0 sürümü ile çıkış yaptığında, Beta dönemine göre %50'den fazla performans iyileştirmesi yapıldı. Önümüzdeki yamayla birlikte bir tane daha böyle bir optimizasyon geliyor.
ne zaman gelecek acaba ?

Evet ama bu uzun vadede olacak bir şey yani 20 karakter falan olmadan önce yapılması zor hatta 20 karakterde bile yeterli olmaz bence çünkü LoL'de bile 130 küsur karakter olmasına rağmen yasaklanan belli başlı karakterler var.
En azından bir tane karakter banlama ile başlamalı, Eğer başlamazlarsa özellikle takımla giren kişiler hep aynı karakterleri seçecekleri için maçlar biraz daha sıkıntılı geçecektir.

i5 3210M 3.1 GHz
AMD 7670M
8 GB RAM
Var ama pixel gundan bozma oyun %100 işlemci kullanıyor ekran dalgalanıyor ve oynanmayacak seviyeye geliyor.
Bu arada GTA 5 Online +40 FPS oynuyorum.

Ne zaman gelecek acaba?

Senı bılemem kardesim oyunun optımızasyonu gayet yerınde bence.

@iGY 6 Bozmanız gerektiğinde yazdığınız için ben seçim ekranında eşleştirmeyi bozmak olarak anladım. LoL'de kelime bu amaçla kullanılıyor. Sıradan çıkmak olarak söyleyebilirsiniz.

Net bir açıklığa kavuşturayım. Valorant'ta maça girmek üzere sırayı başlattınız ve istemci süre sayımı yapmaya başladı. Karşılaşma bulunduğunda bir arkadaşınız "ben de geliyorum yer var mı?" dedi ama maalesef ki LoL'de olduğu gibi Kabul Et veya Reddet tuşları olmadığından mecburen maça yönlendirildiniz.

Ayrıca LoL'de maç bulduğunda sürekli reddederseniz veya kabul etmezseniz bir yerden sonra ceza alıyorsunuz sistemi kötüye kullandığınızdan. Bir arkadaş da eğer kabul et, reddet olayı gelirse uzun süre maç bulmaz demişti onun için LoL ile alakalı bir örnek verdim.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı