Valorant ivme nasıl açılır?

Sana göre öyle olabilir. Adam sana fikrini sormamış. CS:GO'da ivme ile oynuyor ve ona alışmış olabilir. Böyle gereksiz mesajlar yazıp konuyu kirletenleri anlamıyorum.

Ben de seni anlamıyorum bir konuyla ilgili önerisel bir yorumu raporlayacak kadar boş bir bakış açın var ha bir de bunu buraya yazacak kadar gereksiz duyar kasan ve konuyu da bu gereksiz-saçma mesajınla kirletecek kadar aynı şekilde boş bir karakter... Tek kelimeyle: Boş.
Arkadaşlar, Valorant'da ivme nasıl açılır?

İlla istersen mouse ayarından (Windows fare ayarları) gelişmiş seçenekler, işaretçi seçenekleri, hızlanma. Bu şekilde açabilirsin.

Son düzenleme:
İvme? Mouse ivmesi mi ki eğer mouse ivmesinden bahsediyorsan açma aimin güçlenmez hem de hiç.
kanka sen ne diyosun? bütün profesyonel oyuncular ivme açık oynuyor. Bence ivme ne demek bilmiyorsun. Muhtemelen kulaktan dolma bilgilerle bu bilgiyi yazdın. Nasıl herkesin dpi ayarı değişikse bu da aynı şekilde değişiklik gösterebilir

kanka sen ne diyosun? bütün profesyonel oyuncular ivme açık oynuyor. Bence ivme ne demek bilmiyorsun. Muhtemelen kulaktan dolma bilgilerle bu bilgiyi yazdın. Nasıl herkesin dpi ayarı değişikse bu da aynı şekilde değişiklik gösterebilir
hahah xd. Komik çocuk bütün profesyonel oyuncular ivme açık mı oynuyormuş. Kulaktan dolma bilgiyle yazan sensin. Bakalım biliyor musun:
İvme nedir ne işe yarar, neyi karşılar?

İvme dediğimiz olay DPI ise değiştiğinde alışman zaman alabilir. İlla açmak istiyorsan ayarlarda olması gerek.
2012 yarı-pro emekli CS:GO oyuncusu olarak söylemek isterimki kimse ivme açık oynamıyordu. Şimdi bilemem.

Geri
Yukarı