Valorant kanlı bir oyun mu?

Oyun yapımcıları +16 yaş sınırı getirmiş. Kandan ziyade bu sınıra uymak lazım ama takan kim. 8 Yaşında çocuklar bilşe oynuyor.

Birkaç ay önce daha oyunu bırakmamışken tahminen 7-8 yaşındaki bir velet gelip bizim takıma seslide ne küfürler ediyor görseniz. Anası babası salıyor makinenin başına bunları, saldım çayıra mevlam kayıra...

Kan efekti var, ama o kadar korkulacak bir şey değil. Eğer korkuyor iseniz ayarlardan kapatabilirsiniz.

Oyun yapımcıları +16 yaş sınırı getirmiş. Kandan ziyade bu sınıra uymak lazım ama takan kim. 8 yaşında çocuklar bilşe oynuyor.

Biz küçükken Doom oynuyorduk, CS oynuyorduk. Amerika'da bu işler tartışıldı ve geçildi. 20 yıl geriden geldiğimiz için anca bu "oyunlar çocukları şiddete yönlendiriyor" saçmalığı çıkıyor herhalde. Sana konuşmuyorum, yanlış anlama.

1624368903694.png
Hem de tat ketçap en bahalısından. Acılı 😋😋

Aslında BİM'den Bol Bol ketçap alıp maliyetten düşebilirlerdi. Riot bizi düşünüyor yeğenim.

1624368768935.png

Biz küçükken Doom oynuyorduk, CS oynuyorduk. Amerika'da bu işler tartışıldı ve geçildi. 20 yıl geriden geldiğimiz için anca bu "oyunlar çocukları şiddete yönlendiriyor" saçmalığı çıkıyor herhalde. Sana konuşmuyorum, yanlış anlama.
Bu bizlik bir durum değil. Oyunu yapan insanlar oyunun 16 yaş ve altı için uygun olmadığını söylüyorsa uygun değildir. Bu kadar basit.

Geri
Yukarı