Valorant berbat bir oyun

Her maç derecelide en az 20 vurduğum maçları kaybediyorum. Hep çoluk çocuk denk geliyor birbirlerine küfür ederken maç bitiyor zaten.

Ben egleniyorum, biraz eloya da bagli. Bence Gold elo daha zevkli.

Her maç derecelide en az 20 vurduğum maçları kaybediyorum. Hep çoluk çocuk denk geliyor birbirlerine küfür ederken maç bitiyor zaten.

Coluk çocuk daha cok plat,(daha az geliyor) Gold, gumus ve onun altinda geliyor. Ondan sonrasinda hiç çocuk gormedim yani toksik çocuk gormedim belki genellikle gece girdigimdendir. Bu yan hesabim, bu maç bu kadar vurmasam kazanamiyorduk bu da kotu tarafi. Gold'a yeni gecmis bir oyuncu oradan cikmasi icin bayagi bir zamanini harcamali bu da oyundan sogutur. Ama bir sure sonra otomatik gelistikce atliyorsun kolayca.

1685597313841.png

Frankfurt serveri de cok sıkıcı, ben hep TR oynuyorum. Frankfurt daha cok gıcık eden bir server. Oyunu daha ciddiye aliyorlar gibi. İngilizcen varsa uyum saglayabiliyorsan iyi server bazen. Bu.

Oyun çıktığı zaman methiyeler dizen kitle şu an oyunu yerden yere vuruyor. :)

1.oyunda Odin diye bir silah var 12-1 maç döndürüyor smoke atsan rastgele tarıyolar 1 tarafta Odin alsa diğer taraf almaya baslar ama 1 taraf daha avantajli.

2.derecelide mesela bronzdasın diamond adam gelmiş yeni hesap acmis herkesi öldürüyor.

3.oyunda hile dolu.

4.her maç en az bir kere tüm sülaleye küfür garantili oyun.

5.bir de instalockcular var adam salisede Reyna kitleyip tüm maçta 3 vuruyor.
Oynamak istiyorsanız Londra sunucusunda oynayın adamların Max küfür idiot başka yok.

Takımınızdaki diğer insanların becerisine göre kazanıp kaybedebildiğiniz oyundan zevk almayı beklemeniz saçma zaten. Bu tür oyunların amacı size sahte bir yükselme hissi sağlayıp durmadan oynamanızı sağlamaktır. Görüldüğü üzere bu konuda gayet başarılılar...

Geri
Yukarı