Valorant berbat bir oyun

Oyun her yönüyle berbat.

Sadece TR sunucusu değil; yabancı sunucular da kötü. Almanya'dan sonraki sunucular hele daha kanser. Telaffuzu anlamışlar direkt Türk olduğunu anlayınca ırkçılığa başlıyorlar, rakibe karşı farkı açınca odin çekiyorlar üstelik yücelik eloda bile var. Oyunun yabancı sunucularında bir de kolsuzları unutmamak lazım.

Tabii bir de rank çıkarma olayı var. Her maç 25+ vur ama oyun senin bu rankta kalmanı istesin.

Tüketici dostu değil. CS2 umarım akıllı bir şekilde çıkar da şu dandik firmanın kullanıcıya zulmü düşer.

Hiç sorma, zamanında arkadaşlar sayesinde başlayıp 2 bine yakın para yatırdım ama bıraktım oyunu. Satabilsem satacağım.

Arkadaşlarımla vakit geçirip sohbet etmek için başladığım, sonunda uyuşturucu bağımlılığı tarzı bir halta tutulduğumu fark ettiğim oyun.

Lig atlamak Erdoğan'dan kurtulmak gibi bir şeye benziyor kanka ne kadar iyi oynarsan oyna iyi oynayanlar karsina geliyor ve gumus elo da iken kotu oynayanlar ise yucelik eloya geliyor test ettim hadi Valorant'ta iyi oynarsan 1V5 alirsinda su LoL denilen oyunda 1V5 lig atlayani tebrik ediyorum karsina gelen adam 30/0 olunca tek sag tik ile Mac'i aliyor hiçbir şey yapamiyosun.

Valorant'ta kolsuzlardan geçilmiyor CS:GO desek hileden geçilmiyor karşıya Rus gelir hile açar TR'den insan gelir hile açar CS 2 çıkacak orada da hile var bence her iki oyunada fark atacak bir oyun gerekiyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı