Valorant küfürden ban

467906

Hectopat
Herkese merhaba. Valorant'ta dereceli maç sırasında küfür ettiğim için 1 hafta dereceli maçı askıya alındı. Gerçekten hiç küfür eden insan değilim ama saygısız çocuklar ve toxiclerden dolayı 1 haftadır doldum taştım. Ettiğim küfüde ana babaya veya dine değil.
Bunu yazma sebebim benim gibi aynı sorunu önceden yaşamış olanlar var mı? 1 hafta dereceli banını çözüme ulaştırabilen var mı?
Ticket üzerinden Valorant'a yazdım ve durumu ilettim. Sizce banım açılır mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2021-08-20-13-31-06-972_com.mi.globalbrowser.jpg
    Screenshot_2021-08-20-13-31-06-972_com.mi.globalbrowser.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 142
Sana yapılanı başkasına yaptığın sürece sorun çözülmez. Banın kalkacağını sanmıyorum.

Günümüzün en büyük problemlerinden birisi de sorumsuz aileler zaten. Küçücük çocuklar oyunlarda millete sövüyor, kavgaya yer arıyor. Aile terbiyesi diye bir şeyi görmeden büyüyorlar, aileleri de gelip kontrol dahi etmiyor. Sonra "bu çocuk neden böyle oldu?" diye yakınıyorlar.

Artık öyle yapacağım. Konuşması argolu ve küfürlü olanı mute yapacağım hiç beklemeden.

Kesinlikle öyle yapın hocam bende öyle yapıyorum geçende maçta çocuk bütün takıma sovduydu o zamandan beri hiçbir şey görmemek yani kimsenin ağzını çekmemek için her şeyi muteliyorum mikrofonu takımı düşman takımıda muteliyorum.

Bu iyi olmuş vs. diyenler hayatında hiç FPS oyunu oynamamış kişiler heralde.
Konuyu açtığım mesajda yazdığım gibi asla küfür eden birisi değilim. Ama bugün çok çok küfürlü insanlar oyuna geldi toxicler geldi ve sadece kendimi tutamadım normalde mutelerdim ama sinirden 1 kelime küfür ettim. İnsanlık hali olabilir.

Artı -1 Eksi
Konuyu açtığım mesajda yazdığım gibi asla küfür eden birisi değilim. Ama bugün çok çok küfürlü insanlar oyuna geldi toxicler geldi ve sadece kendimi tutamadım normalde mutelerdim ama sinirden 1 kelime küfür ettim. İnsanlık hali olabilir.
Bazen öyle insanlar geliyor ki cidden küfür etmemek için büyük sabrının olması gerekiyor. Geçmiş olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı