Çözüldü Valorant kurulum hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Sehrail

Hectopat
Makaleler
1
Valorant'ta güncelleme sorunu yaşıyordum. Riot destek ekibine yazdım onlarda Riot Games klasöründeki Riot Client klasörünü sil dediler. Yaptımda. Ama daha beter oldu ve kurulum hatası almaya başladım. Dipnot: Kurulum dosyasını kopyalayıp program dosyalarına atma yolu işe yaramadı.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (173).png
    Ekran Görüntüsü (173).png
    685,7 KB · Görüntüleme: 80
Çözüm
Sorunun nedeni Kaspersky Security Cloud üzerindeki "şifrelenmiş bağlantıları tara" ayarının açık olmasından kaynaklıymış, eğer sizde de oluyorsa bu ayarı kapatıp tekrar deneyin. Başka bir anti virüs kullanıyorsanız anti virüsü kapatın.
Artı -1 Eksi
İşe yaramadı hala aynı.

• Ilk olarak Valorant oyununun kurulu olduğu klasöre girin ve ismi install VALORANT.exe olan dosyayı kopyalayın.
  • Ilk maddeden sonra masaüstüne gelip bu bilgisayar uygulamasını açın ve bütün programların kayıtlı olduğu yerel disk klasörüne girin.
  • Ardından program dosyaları (X86) klasörüne kopyaladığınız install VALORANT.exe dosyasını yapıştırın.
  • install VALORANT.exe dosyasına tıklayarak oyunu tekrardan kurun.
  • Son olarak ise bilgisayarınız kapatıp tekrardan açın.

Bunu tekrar, doğru şekil de dener misin?

• Ilk olarak Valorant oyununun kurulu olduğu klasöre girin ve ismi install VALORANT.exe olan dosyayı kopyalayın.
  • Ilk maddeden sonra masaüstüne gelip bu bilgisayar uygulamasını açın ve bütün programların kayıtlı olduğu yerel disk klasörüne girin.
  • Ardından program dosyaları (X86) klasörüne kopyaladığınız install VALORANT.exe dosyasını yapıştırın.

Olmuyor. Olmuyor.

Defalarca indirip denedim olmuyor.
T.

Elimden daha bir şey gelmiyor tek çözüm bu. Kusura bakma.

Tek umudum Riot destek.

Yeni konular

Geri
Yukarı