Valorant laptop renk ayarları nasıl yapılır?

MustafaCNKR

Hectopat
Valorant'ta renk doygunluğunu arttırmak istiyorum ama NVIDIA denetim masasında ekran bölümü yok bende Experience oyun filtresini denedim ama oyun engellemiş bende araştırdım Intel kontrol merkezinden yapılıyormuş oradan yapmaya çalıştım ama orada da sadece genel doygunluk var masaüstüm dahil her şeyin doygunluğunu arttırdı oyuna özel doygunluk nasıl artırabilirim? Color-goggles denedim ama kasma yapıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta renk doygunluğunu arttırmak istiyorum ama NVIDIA denetim masasında ekran bölümü yok bende Experience oyun filtresini denedim ama oyun engellemiş bende araştırdım Intel kontrol merkezinden yapılıyormuş oradan yapmaya çalıştım ama orada da sadece genel doygunluk var masaüstüm dahil her şeyin doygunluğunu arttırdı oyuna özel doygunluk nasıl artırabilirim? Color-goggles denedim ama kasma yapıyor.

Vibrance GUI kullan.

İşlemciniz nedir? Intel ise Intel grafik kontrol paneline girip ekran sekmesinde renk diğer menüsünden doygunluğu arttırın.

İşlemciniz nedir? Intel ise Intel grafik kontrol paneline girip ekran sekmesinde renk diğer menüsünden doygunluğu arttırın.

"Intel kontrol merkezinden yapılıyormuş oradan yapmaya çalıştım ama orada da sadece genel doygunluk var masaüstüm dahil her şeyin doygunluğunu arttırdı."

Arkadaş söylemiş zaten Intel grafikleri kontrol panelinden denediğini.

"Intel kontrol merkezinden yapılıyormuş oradan yapmaya çalıştım ama orada da sadece genel doygunluk var masaüstüm dahil her şeyin doygunluğunu arttırdı."

Arkadaş söylemiş zaten Intel grafikleri kontrol panelinden denediğini.
Başka seçenek yok sadece oyuna girerken ben zamanında çok araştırdım oyuna özel olmasını lakin yapamadım. Konuyu takipteyim.

Yabancı forumlara baktım ama hiçbir şey bulamadım son çare reshade/SweetFX var ama oyun dizinine atıyorsun ban yer miyim emin değilim.

Hocam bulaşma bence direkt oyuna girerken aktif et boş ver riske atma hardware ban falan yer misin bilmem ama yine de işini garantiye al oyuna girmeden arttır ayarı. Reshade ve Sweetfx'i sadece offline oyunlarda kullanıyorum. Hikayeli oyunlarda iyi oluyor.

Geri
Yukarı