Valorant oynamayın oynattırmayın

hasimsek

Hectopat
Yer
Trabzon
Normalde Valorant'ı ciddi oynayan birisi değildim. Arada bir dereceli girer daha sonra bırakırdım. Fakat bu sezon hem R6'dan sıkılmıştım hem CS:GO seçkinim yoktu hem de rank kasmak istediğim için oynadım ve altın 2 rütbesine geldim. Ancak sanırım altın 2'de bırakacağım ve oyunu sileceğim. Az önce takımıma gelen 3 oyuncu oyunu ciddi şekilde trolledi. Birbirlerine küfürler yağdırdılar. Siz siz olun Valorant'a bulaşmayın. İyi ki oyuna bir kuruş bile yatırmadım. Tek tesellim budur. R6S oynamaya devam :D.

Her oyunun toksit kitlesi var. Sen hele bir de LoL'ü gör.

Normalde Valorant'ı ciddi oynayan birisi değildim. Arada bir dereceli girer daha sonra bırakırdım. Fakat bu sezon hem R6'dan sıkılmıştım hem CS:GO seçkinim yoktu hem de rank kasmak istediğim için oynadım ve altın 2 rütbesine geldim. Ancak sanırım altın 2'de bırakacağım ve oyunu sileceğim. Az önce takımıma gelen 3 oyuncu oyunu ciddi şekilde trolledi. Birbirlerine küfürler yağdırdılar. Siz siz olun Valorant'a bulaşmayın. İyi ki oyuna bir kuruş bile yatırmadım. Tek tesellim budur. R6S oynamaya devam :D.
10 yaşında veletlerin takılma ortamıdır valorant.

Çok doğru seçim.

Her oyunun toksit kitlesi var. Sen hele bir de LoL'ü gör.
LoL'ün o eski kitlesi de kalmadı. Ben de yeri gelince toxictim, lakin yerindeydi. Rakiple chatte eğlenmeyi bilirdik. Ben ki 2012den beri aralıksız yıllarca LoL oynayan birisi bile bu sezon yüzüne bile bakmadım oyunun. Wild Rift oynuyorum şu an.

Rankım yücelik 2. Bu rankta böyle şeylerle karşılaşman çok zor. Objektif bakarsak düşük ranktaysan evet işin zor. Fakat yücelik, immo gibi ranklardaysan oyun rekabet açısından gerçekten zevkli.

Geri
Yukarı