Valorant oynamayın oynattırmayın

Bu tarz durumların oyunun kendisiyle alakası olmadığını söylemek gerek. Bu tamamen oyunculardan kaynaklanan bir durum. Raporlayabilirsiniz.

Normalde Valorant'ı ciddi oynayan birisi değildim. Arada bir dereceli girer daha sonra bırakırdım. Fakat bu sezon hem R6'dan sıkılmıştım hem CS:GO seçkinim yoktu hem de rank kasmak istediğim için oynadım ve altın 2 rütbesine geldim. Ancak sanırım altın 2'de bırakacağım ve oyunu sileceğim. Az önce takımıma gelen 3 oyuncu oyunu ciddi şekilde trolledi. Birbirlerine küfürler yağdırdılar. Siz siz olun Valorant'a bulaşmayın. İyi ki oyuna bir kuruş bile yatırmadım. Tek tesellim budur. R6S oynamaya devam :D.

Hocam LoL oynadığım vakitler Valorant çıkınca oynamıştım ve hiç benlik oyun değilmiş zaten. LoL zaten bazı hadislere göre içkinin bile anasıymış :D Bırakın, Başlattırmayın da.

Bu tarz durumların oyunun kendisiyle alakası olmadığını söylemek gerek. Bu tamamen oyunculardan kaynaklanan bir durum. Raporlayabilirsiniz.

Hocam LoL'de istediğiniz kadar sövseniz de ban yemiyorsunuz. Valorant'ta da aynı olsa gerek. İmkanı yok ban yemenizin LoL'den eğer ban yemeye uğraşmıyorsanız.

Normalde Valorant'ı ciddi oynayan birisi değildim. Arada bir dereceli girer daha sonra bırakırdım. Fakat bu sezon hem R6'dan sıkılmıştım hem CS:GO seçkinim yoktu hem de rank kasmak istediğim için oynadım ve altın 2 rütbesine geldim. Ancak sanırım altın 2'de bırakacağım ve oyunu sileceğim. Az önce takımıma gelen 3 oyuncu oyunu ciddi şekilde trolledi. Birbirlerine küfürler yağdırdılar. Siz siz olun Valorant'a bulaşmayın. İyi ki oyuna bir kuruş bile yatırmadım. Tek tesellim budur. R6S oynamaya devam :D.
Hocam görüşüne saygı duyuyorum ama konu açma gereği neden duydun?

Normalde Valorant'ı ciddi oynayan birisi değildim. Arada bir dereceli girer daha sonra bırakırdım. Fakat bu sezon hem R6'dan sıkılmıştım hem CS:GO seçkinim yoktu hem de rank kasmak istediğim için oynadım ve altın 2 rütbesine geldim. Ancak sanırım altın 2'de bırakacağım ve oyunu sileceğim. Az önce takımıma gelen 3 oyuncu oyunu ciddi şekilde trolledi. Birbirlerine küfürler yağdırdılar. Siz siz olun Valorant'a bulaşmayın. İyi ki oyuna bir kuruş bile yatırmadım. Tek tesellim budur. R6s oynamaya devam :D.

Karşınıza trol gelmesi oyunu bırakacak bir sebep değil bence sonuç olarak insanda problem var yani her oyunda insan var ve her oyunda karşınıza trol çıkabilir.

Valorant'ı ilk yüklediğim zamanlar dereceli de tamamen kolsuzdum hiç kimseyi öldüremiyordum tuaf bir şekilde chat hiçbir küfür yazmıyorlardı bir baktım farklı bir sunucudayım size tavsiyem Türkiye sunucusunda oynamayın.

Hocam LoL'de istediğiniz kadar sövseniz de ban yemiyorsunuz. Valorant'ta da aynı olsa gerek. İmkanı yok ban yemenizin LoL'den eğer ban yemeye uğraşmıyorsanız.
Bunu yanlış bilgi olarak değerlendirebilirim. Son 1 ay içerisinde aldığım geri bildirimlerin haddi hesabı yok. Uygunsuz hareket yapar ve raporlanırsanız, aynı şekilde uygunsuz hareketi siz raporlarsanız er ya da geç işlem yapılır.

Geri bildirim almıyorsunuz diye muhtemelen küfür eden hiç kimsenin uyarı almadığını söylüyorsunuz ancak bu doğru değil.

Bunu yanlış bilgi olarak değerlendirebilirim. Son 1 ay içerisinde aldığım geri bildirimlerin haddi hesabı yok. Uygunsuz hareket yapar ve raporlanırsanız, aynı şekilde uygunsuz hareketi siz raporlarsanız er ya da geç işlem yapılır.

Geri bildirim almıyorsunuz diye muhtemelen küfür eden hiç kimsenin uyarı almadığını söylüyorsunuz ancak bu doğru değil.
Hocam benim arkadaşım hesabı perma yedi geçen. Ban yemiyoruz diye kendilerini avutsunlar.

Size katılıyorum. Ben birkaç aydır girmiyordum. 2-3 maç sonra raporlarımdan geri bildirim almaya başladım. Bu aralar nedense hızlılar.

Geri
Yukarı