Valorant oynamayın

Evet direkt konuya gireceğim. Koşarak vurmalar mı desem pusan mı desem toxic velet mi desem her türlü oyuncu var. Sağ olsun hele TR serveri aim denen bir şey yok oyunda. Aptallık edip oyuna bayağı para yatırdım, bıktım artık oyunu silmek istiyorum. Ama başka oynadığım yok kısaca aklınızı korumak istiyorsanız oynamayın bu oyunu.

Kademe atlamak için girerim hafta sonları anam ne diyeyim bir adam vuramadım diye adamlar ağızlarından ne çıkıyorsa söylüyorlar benim tek kurtuluşum Türkiye sunucusundan gitmek oldu.😅

1 yıl önce 10 yaşındaki veletlerin kosarak adam vurmayı deneyipte başarız olmaları yüzünden oyunu bıraktım. Oynamamaya da yemin ettim. Okulda arkadaşlarım tarafından günde 345 kere "Valorant başla oynayalım takım oluruz" diye davet ediliyorum ve her seferinde red ediyorum. Oyun güzel, kitle kötü.

1 yıl önce 10 yaşındaki veletlerin kosarak adam vurmayı deneyipte başarız olmaları yüzünden oyunu bıraktım. Oynamamaya da yemin ettim. Okulda arkadaşlarım tarafından günde 345 kere "Valorant başla oynayalım takım oluruz" diye davet ediliyorum ve her seferinde red ediyorum. Oyun güzel, kitle kötü.

Kitle zaten 9-11 yaş arası hocam her maçımda denk gelip oyunu batırıp AFK kalıyorlar.

1645814254105.png

Toxiclere ve veletlere katılıyorum fakat pusma işine ve koşarak vurmaya pek katılmıyorum. Pusan oyuncu çok varsa büyük ihtimal düşük elodur. Ya da siz köşeleri kontrol etmeden dümdüz koşuyorsunuzdur. Koşarak vurma işine gelirsek evet dibindeki adam koşarak vurulabiliyor. Ve bu da bence gayet doğal bir şey.

Geri
Yukarı