Valorant oynanır mı?

Massaka-Diablo

Picopat
Arkadaşlar son günlerde çoğu Twitch yayıncılarının Valorant oynadığını görüyorum. Muhtemelen reklam olduğundan oynuyorlar. Bende Valorant indirmeyi düşünüyorum ama evde internet olmadığından mobil internetten oynayacağım. Sizce Valorant oynanır mı? Oynanmaz mı? Oyun sıkıcı mı?

Arkadaşlar son günlerde çoğu Twitch yayıncılarının Valorant oynadığını görüyorum. Muhtemelen reklam olduğundan oynuyorlar. Bende Valorant indirmeyi düşünüyorum ama evde internet olmadığından mobil internetten oynayacağım. Sizce Valorant oynanır mı? Oynanmaz mı? Oyun sıkıcı mı?
Şu an en popüler rekabetçi oyunlardan biri oldu Valorant, reklam kaynaklı oynamıyorlar yani. Rekabetçi oyunları seviyorsan son derece keyifli. Solo oynarken nasıl insanlarla karşılaşacağın biraz derecene bağlı. Rütbe düştükçe yaş ortalaması ve kalite doğru orantılı olarak düşmeye başlıyor. Oyun son derece keyifli.

Sıkıcı falan değil eğer ki oyunun oynamayı biliyorsanız hele ki arkadaşlarınız varsa.

Sıkıcı falan değil eğer ki oyunun oynamayı biliyorsanız hele ki arkadaşlarınız varsa.

Oyunu oynamayı biliyorum. Her maç güzel Killer çıkarıyorum. Ama rütbe olarak benim 2 katım olan biri çıkıyor. Sizce kendi seviyelerimle hangi sunucuda oynayabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı