Valorant oynanır mı?

Bu aralar Valorant beni çok sıktı. Sebebiyse çok fazla smurf hesap geliyor olması karşı takıma. Ne kadar rankım plat 2'de olsa artık sıkılmaya başladım. Eğer takım olarak girceksen sıkmadan keyifli olarak oynayabileceğin bir oyun ama tek gireceksen kanser oluyorsun.

Arkadaşlar son günlerde çoğu Twitch yayıncılarının Valorant oynadığını görüyorum. Muhtemelen reklam olduğundan oynuyorlar. Bende Valorant indirmeyi düşünüyorum ama evde internet olmadığından mobil internetten oynayacağım. Sizce Valorant oynanır mı? Oynanmaz mı? Oyun sıkıcı mı?
FPS oyunu ve takım oyunlarını seversen gayet mutlu olursun. İnternet olarak ben de mobil internetimi kullanıyorum saatte sana en fazla 300 MB yer diyebilirim (4.5G'de). Ben bahadır oynuyorum yeni yeni arkadaşlar da edindim. Kötü oyuncuysan kaybedince sıkılabilirsin başka türlü düşünmüyorum.

Tamamen şahsi görüşüm oynanmaz. Sebebine gelirsek oyunun fazla basit oluşu sizden çok daha kötü oyuncuların sizi vurabilmesi. Yaş kitlesinin en azından plat 1 dolaylarına kadar çok düşük olması. Rank fark etmeksizin oyuncuların fazlasıyla toxic oluşu. Maplerin ciddi anlamda dengesiz oluşu diye uzar gider. Twitch yayıncılarının oynama sebebine gelirsek sanma ki oyun zevkli diye oynuyorlar. Kesinlikle hayır hocam, tek sebebi Riot'un espor sektörüne verdiği değer ve ayırdığı bütçe kısacası espor potansiyeli.

Yeni konular

Geri
Yukarı